Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta mali işlerinizde hareket olacak. Bu, ödemenizde bir değişiklik, yeni bir profesyonel sözleşme veya başka bir ek kaynak olabilir. İyi gelişmeler sizleri bekliyor. Borçlarınızı bu hafta kapatabilir ya da bir süredir beklediğiniz toplu para elinize geçebilir. Mali nitelikteki adli veya yasal kurumlarla ilgili işlerinizde de olumlu sonuçlar çıkabilir. İş hayatında sorumluluklarınız artabilir ve bu hafta ek mesaiye kalabilir, işlerinizi yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Birden fazla işe birden yetişmeye çalışabilirsiniz ve sizin için yorucu olabilir.

Terazi burcu bu hafta, farklı etkinlikler ile keyfiniz yerine gelebilir. Belki yapılacak kutlamalarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bazen çalıştığınız yerde, bazen ailenizin içinde olmak üzere önemli konuşma ve kararlar alınabilir. Hafta içi ailenizin size destek olmasına duyulan ihtiyaç artacak. Onların sizi desteklemesini bekleyebilirsiniz. Bir davada iyi bir gelişme olabilir.

Bu hafta, arkadaş canlısı veya profesyonel kişiler aracılığıyla yakın ve uzak bir çok bilgi alacaksınız. Bu bilgiler sizin hedeflerinizi değiştirebilir. Bir öneri veya davet alacaksınız. Aşk hayatında ise bu hafta romantik bir kutlama olabilir. Sevgiliniz size sürpriz yapabilir ve birlikte bir etkinliğe katılabilir ya da tatil planları yapabilirsiniz.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta bir belge, gönderi veya sizin için önemli başka bir şey almayı bekleyeceksiniz. Belki iş başvurusu ya da sınav sonucunu da sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Ya da sizin için önemli bir haber olabilir.

Genel olarak bu hafta, planlarınızı beklediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. İş temposundan ayırdığınız vakitlerde sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak önceliğiniz olabilir. Ev içerisinde bir takım misafirlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Haziran 2018

Bu hafta kendiniz ve ailenize en doğru kararı verdiğinize dair bir hissiniz olacak. Ailenizle birlikte mutlu anlar yaşayacaksınız. Bu hafta beklenmedik bir yerden gelecek bir sürpriz sizi şaşırtabilir. Hafta sonu bir davete katılmanız gerekebilir.

YORUMLAR

  1. Mine dedi ki:

    Süper %80 ni doğru sevgilerimle

DMCA.com Protection Status