Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Temmuz 2020 – 2 Ağustos 2020)

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, yaklaşan bir seyahatle veya başka bir yerde yaşayan insanlarla ilgili olabilecek anlaşmazlıklara veya çatışmalara bir çözüm bulmanız gerekecektir. Bu hafta aile gezileri daha karmaşık ve stresli olacak.

Hafta boyunca, büyük olasılıkla kişisel olarak tanıdığınız bir kişinin sağlık probleminin gelişimini takip edeceksiniz. Ne yazık ki, bu aşamada durumu hakkında netlik olmayacaktır.

Bu hafta, şimdi geliştirme şansınız olacak geçmiş planlarınıza, fikirlerinize veya ilişkilerinize bakmanız gerekecek. Bu hafta boyunca, size bazı yararları veya hoş deneyimleri getirme fırsatını çok daha net göreceksiniz.

Bir süre önce dahil olduğunuz, ancak başarısız olan veya kaybolan projelerin artık geliştirme, ilerleme ve başarı için uygun bir zamanı olacaktır. Sabırlıysanız ve başardıklarınızı koruduysanız, artık bu planlarınıza devam etme şansınız olacak.

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu 

Bir bütün olarak hafta boyunca, endişe ve endişeye neden olan sorunları veya ilişkileri çözmek için uygun olacaktır. Bu yedi gün boyunca, durumu (ne olursa olsun) abarttığınızı fark etmeniz mümkündür, ki bu aslında çok dramatik değildir.

Bu yedi gün boyunca, haberler veya bir erkekle ilgili bir telefon görüşmesi sizi rahatsız edebilir veya hayal kırıklığına uğrayabilir.

Terazi erkekleri bir seyahati erteleyecek veya seyahat planlarında, kişisel araçlarda ve daha pek çok şeyde değişiklik yapacaklar.

Terazi kadınları, Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan bir kişi ile ilgili bir toplantı veya etkinlik beklerler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status