Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Terazi burcu haftalık yorumunda haftaya başlarken yapılması gereken küçük şeylerden bazıları üzerine çalışabilir ve hafta ortası sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla araştırma yapabilir ve ilgi alanınız için yoğun bir şekilde odaklanabilirsiniz. Cuma günü, Venüs Yay burcuna giriyor ve Pazar günü Merkür Yay burcunda gerilemeye başlıyor. Önümüzdeki haftalarda iletişim kurmakta güçlük yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken yanlış anlaşılmalar olabilir ya da fikirlerinizi karşı tarafa aktarmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinizi farklı şekillerde ifade etme üzerine çalışın. Pazar günü İkizler burcunda dolunay oluşuyor ve bu dönem geçtikten sonra ilerleme ve keşif planları üzerine daha iyimser olmaya ve çalışmalara başlamayı deneyebilirsiniz. Yeni plan ve projeler için daha umutlu olacaksınız.

Terazi burçları için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe olacak. Bu günlerde kendi kişisel gelişiminiz için çalışmalar yapabilir, yeni şeyler öğrenmeye hevesli olabilirsiniz. Bazı ertelediğiniz kararları tekrar hayata geçirmek için gerekli güce sahip olacaksınız. Yeni fikirlerinizin başkaları tarafından benimsenmesi konusunda ise sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta uzakta yaşayan bir yakınınız ile ilgili problemler gündeme gelebilir. Uzaktan gelen haberler sizi şaşırtabilir. Bir yakınınızın bebek sahibi olacağını duyabilirsiniz. Bu hafta farklı olaylar, haberler veya öneriler, önceki işiniz veya mesleğiniz hakkında düşünmenizi veya karar vermenizi sağlayabilir. Bu tür olaylar 2018 kariyer planlarınızdaki bazı değişiklikleri göz önünde bulundurmanıza neden olabilir.

Hafta içi gelecekte para kazanmak ile ilgili veya finansal işlemler ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Mali sorunlar veya planlar aile içerisinde tartışmalara yol açabilir. İşle veya ek işle ilgili bir öneri alabilir, arkadaşlarınızla konuşarak yeni kazanç yolları keşfedebilirsiniz. Bu hafta bir dava ile uğraşıyorsanız, bir insandan aldığınız vaatlere veya bilgilere güvenmeyin.

Hafta boyunca büyük olasılıkla Kova, İkizler veya Terazi burçlarıyla ilişkilerinizden memnun kalacaksınız. Bir sözleşme, anlaşma ya da diğer yasal form yoluyla bir genç erkeğe para verebilirsiniz. Genç terazi burcu kadınları bir arzu veya hedefe ulaşma yolunda bir adım olacak bir davet veya teklif alacaktır.

Bu hafta önemli bir karar vermeleri gerekiyorsa, 35 yaşın üzerindeki erkekler dikkatli olmalılar. Tüm ayrıntıları ve hükümleri kontrol edin (eğer bir sözleşme ise). Genç Terazi erkeklerinin bazıları bu hafta daha yüksek ücret, finansal anlaşma veya alınan bir kredinin yeniden değerlendirilmesi konularında konuşmaya çalışacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status