Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hedeflerinizi ve hırs yaptığınız konular üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Uzman olduğunuz işlerde ilerleme kaydedebilir, yüksek bir noktaya gelebilir veya daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Hafta başında iş hayatında başarılı olduğunuzu başkaları da görecekler. Kendinizi bir işte öne çıkarabilirsiniz. Venüs, Salı günü Pluto’ya olumlu bir şekilde isabet ediyor. Meslek hayatında daha iyi olabilmek için daha fazla kontrol sahibi olacaksınız. İşlerinizi planlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hafta ortası, konfor bölgesi dışına çıkmak ve değişim, yeniliklere açık olabilirsin.

Haftanın ilerleyen günlerinde dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız olabilir. Hayal gücünüzü kullanarak yeni fikirler üretmek için zaman harcayabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü Başak burcunda meydana gelen dolunayla birlikte geleceğe yönelik güzel düşünceler içerisinde olacaksınız. Geleceğe daha güvence altında bakabilirsiniz. Geçmiş, bilinçaltındaki konuları ele almanız gerekebilir. Kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Venüs, Perşembe günü Jüpiter’e pozitif bir vuruş yapıyor. Bu sebeple daha pozitif olabilirsiniz. Pazar günü Venüs, Merkür ile hizalanıyor. Zihniniz daha aktif olabilir. Hafta sonu kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Hoşlandığınız aktivitelere katılmak ya da sosyal çevrenizde zaman geçirmek motive edebilir.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bazı planlarınızı gerçekleştirmek için çok daha fazla görüşmeniz olabilir. Bazı hassas görevleriniz olacaktır. Evinizde veya işyerinizde büyük oranda endişe duyabilirsiniz. Önemli değişiklikler ve yeni girişimler muhtemelen hem ev hayatında hem de iş hayatında olacaktır.

Bu hafta bir ev veya mülkün inşası, tamiri, satın alınması veya satılması için iyi bir haftadır. İnşaat ve gayrimenkul uzmanları bu hafta daha iyi bir performans sergileyebilir. Özellikle büyük ölçekli iyi organize edilmiş reklamlar gerçekleştirdiyseniz, yatırım konularında bereketli bir hafta olacak.

Ertelenen plan ve projelerin ya da görevlerin tamamlanması için uygun bir hafta olabilir. Çünkü zaman çabucak geçiyor ve gelecek günlerde ertelenen konularda pişmanlıklar yaşanabilir. Bazı projeler size hızlı sonuç vermeyebilir ve başarılar elde edemeyebilirsiniz. Ancak yakın gelecekte sizin için çok istikrarlı bir temel oluşturur.

Hafta içi arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın çevrelerinden gelen kadınlarla daha fazla toplantı veya konuşma yapacaksınız. Ancak yakın çevrenizden tanıdığınız bir kişinin yaşamındaki bir olayla ilgili hoşnutsuz haberler sizi şaşırtabilir.

Bu hafta maddi konularda bir hayli dikkat etmelisiniz. Bütçenizdeki aşmayın ve genel kazancınızı korumaya çalışın. İşyerinde temkinli olun ve planlı çalışın. Genç Terazi erkekleri bu hafta istenmeyen mali zorluklar, beklenmedik masraflar ve diğer harcamalarla fazlasıyla karşı karşıya kalabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status