Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaşlarınla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsin. Haftanın ilk günlerinde arkadaşlarınla geçirdiğin zamanın tadını çıkar. Ayrıca geleceğinize ve umduğunuz şeylere daha fazla odaklanabilirsiniz. Venüs, Çarşamba günü Uranüs ile aynı hizadadır ve bu sebeple daha bağımsız hissedebilirsiniz. Üzerinizdeki baskıları ortadan kaldırmak isteyeceksiniz ve özgürlük sizin için ağır basacak. Bu sebeple aşk hayatında da bazı anlaşmazlıklar olabilir. Sevdiğiniz insanın size baskı yapmasına karşın tepkili olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayal gücünüz aktif olabilir ve daha şefkatli ve anlayışlı olabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde daha ciddi meselelere odaklanmanın, araştırma yapmanın ve sevdiklerinizle duygusal olarak daha yakınlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü ise bir dolunay meydana geliyor. Hafta sonu Ay burcunuzda olacak. Böylece olayların ve kararların doruklarını görebiliyor, duygusal olarak daha hassas hissedebiliyor olacaksınız. Duygusal yanınız ağır basabilir.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en güzel günleri Çarşamba ve Pazar olacak. Bu hafta sevdiklerinizden beklenmedik haberler, hediyeler alabilirsiniz. Ya da birlikte eğlenmek isteyerek sevdikleriniz ile daha mutlu olma isteğiniz artacaktır. Genel olarak bütçenize bağlı olacak fikirleriniz olacaktır. Sosyal çevrenizle aktivite planlarınız olabilir.

Bu hafta, ekstra para ödemek zorunda kalacaksınız, ancak bu harcamalar sizi daha zorlamayacak. Hafta içi akraba, müşteriler, iş ortakları ve diğerlerinden para alabilirsiniz. Kazancınızda bir miktar artış olabilir.

Bu haftaki küçük harikalar ruh halinizi iyileştirecek, size hayattaki birçok şeyin tahmin edilemeyeceğini gösteriyor. Muhtemelen bu olayların bazılarının anlamını anlamakta zorlanacaksınız, ancak bunun sebebini bilmek için henüz hazır değilsiniz. Hayatınızdaki sürpriz gelişmelere uyum sağlamaya çalışın.

Sizin için şimdi bu ve önümüzdeki günler boyunca her günün önemini fark etmek önemlidir. Hayatta sıradan şeyler olmadığını tekrarlamaktan yorulmayın. Bazıları daha hızlı “tetikler” çünkü gelişimi dinamiktir. Diğerleri için yavaş gelişimleri nedeniyle daha fazla zamana ihtiyacımız vardır. Ancak çaba gösterirsek, hayallerimize er ya da geç erişebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Nisan Yorumu

Hafta genelinde bir toplantı ile (muhtemelen evinizde veya arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın evinde)görüşmeler olacak, dolayısıyla özel bir durumunuz olması gerekmiyor. Hafta, akrabanız veya arkadaşınız olan bir kişinin kararını veya davranışını bekledikten sonra size bir fikri veya projeyi gerçekleştirme fırsatı verecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status