Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hem işiniz hem de aileniz arasında denge kurabilir, görevlerinizi rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu hafta kendi çocuklarınızla ya da işiniz çocuklarla ve gençlerle ilgili ise daha çok şey yapacaksınız. Şimdi birçok etkinlik, koşul ve insan bu tür çabaların başarısına yardımcı olacaktır. Hafta başından itibaren, kendi evinizde ya da başka bir yerde bulunup bulunmamak, çalışıp çalışmamak konusunda kararlı olmak, bu haftanın israf edilmemesi gerektiğini bilmek iyi bir şeydir. Her durumda, geleceğiniz için önemli etkinlikler oluşturmanız sizin için çok önemli bir zaman olacaktır. Doğru kararı vermeniz gerekebilir. İçinizdeki gerilim hayatınızda büyük bir şeyin ortaya çıkacağının bir işareti olacaktır.

Terazi burcu bu hafta tanıdığınız genç bir adamın hayatıyla ilgili kişisel veya aile ile ilgili sorununa yardım etmeniz gerekebilir. Bu hafta, 35 yaşın üzerindeki erkeklerin mesleki becerilerine veya iş pozisyonlarına meydan okuyacak şeyler olabilir. Profesyonel görevlerinizin performansına azami ölçüde odaklanın ve liderlerinize fırsat vermeyin. Genç Terazi erkekleri, arkadaş çevrelerindeki biriyle stresli bir durum veya hayal kırıklığı yaşayacaklardır.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, geleceğini düşünmek ve planlamak için iyidir. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açık kendini ifade etme, sosyalleşmeyi zengin ve tatmin edici kılar. Diğerleri sizi daha ulaşılabilir ve arkadaş canlısı buldukça arkadaşlık yapmak daha kolay oluyor. Ayrıca iletişim ve anlaşmalarınızda da diplomasiye ve inceliğe güvenebilirsiniz.

Cumadan Pazar gününe kadar artan bir özgürlük ve heyecan ihtiyacı, bir aşkla sabrınızı sınayabilir. Fakat sağlıklı bir ilişki, özellikle açık fikirli bir ortakla, büyük bir sorunla karşılaşmayacak. Eğer buluşma olursa, yeni romantizm mümkündür ve muhtemelen heyecan verici, riskli, eksantrik veya yabancı insanlara çekileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status