Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta yolculuklar için ideal olabilir ve bir süre yaşadığınız yerden ayrı kalmanız gerekebilir. Bu yeni hafta size farklı seyahatlerle ilgili olayları getirir. Bazılarınız için, bu durum yaz tatiline çıkmak olabilir. Ya da başkalarını ziyaret edebilirsiniz veya akrabalarını ziyaret etmeniz gerekebilir. iş hayatına yönelik de sürpriz seyahatler olması olasıdır. Eğer bir iş arama sürecindeyseniz, şimdi başka bir şehre veya ülkeye taşınmayı gerektiren bir teklif sunulabilir. Başka bir yerden iş teklifi alabilir ya da mülakat için gidebilirsiniz. Genel olarak, bu hafta önemli olaylar ve duygusal deneyimlerle dolu olacak, bu yüzden yeterince dinlenmeniz ve iyi beslendiğinizden emin olun.

Terazi burcu bu hafta gelen her yeni fırsattan en iyi şekilde yararlanmaya çalışın. Bu sayede ileride pişman olmayacağınız bir şansın kapısını aralayabilirsiniz. Kişisel olarak, sevginizi veya aile hayatınızı etkileyebilecek neşe veya memnuniyet için bir fırsatınız olacaktır. Aile içerisinde bir kutlama olabilir. Ya da sevdikleriniz adına çok sevinebilirsiniz. Finansal açıdan, bir belge, sözleşme yapmak ya da bunlardan para almak üzere olabilirsiniz.

Bu hafta finansal ve bankacılık faaliyetleri için iyi bir hafta olacaktır. Maddi yönden endişeler azalabilir ve ödemeler rahatça yapılabilir. Terazi kadınları çocuklarla ilgili daha fazla veya önemli sorumluluklara sahip olacaklar. Terazi erkekleri sağlık sorunu olan bir akraba veya arkadaşla ilgili ziyarete gidebilirler.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden çarşambaya kadar muhtemelen güven ve coşku duyguları hissedeceksiniz. Yani bu yeni projeler başlatmak için ideal bir zaman. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyor olmalısınız ve zor görevler üstlenmek için inisiyatifinizi kullanmalısınız. Bu hafta, birisini etkilemek için iyi bir zaman, özellikle de işinde üstünlük veya özel hayatınızda özel biri ile ilgili. Ekstra sıcaklık, çekicilik ve karizma, en güçlü ve en baştan arzularınızın yerine getirilebileceği anlamına gelir. Yani sevdiğinize duygunuzu belli etmekten çekinmemelisiniz. Aşk hayatında bu hafta çabalarınız boşa çıkmayacak. Duygularınıza rahatça karşılık bulabilirsiniz.

Perşembe günü, Oğlak burcunda, 12 Temmuz Güneş Tutulması’na kadar iki hafta boyunca sizi daha duygusal hale getirecektir. Her zamankinden daha ciddi hissedebilir ve üzüntü, suçluluk veya korku duygularını deneyim edebilirsiniz. Ancak bu dolunayda da inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Değişime ve özgürleşmeye istekli olma fırsatları yaratır. Bu, yaşamınızda istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri yapmak için çok çalışmak için iyi bir zamandır. Öz disiplin ve duygusal olgunluk başarının anahtarlarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status