Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hane içerisinde bir takım problemler söz konusu olabilir. Mesela akrabanızın hareketlerine kızacak ya da öfkeli olacaksınız. Şimdi sözlerinizi veya eylemlerinizi çok dikkatli değerlendirmek iyidir. Tepkilerinizde acelecilik, kabalık ve duygusallığa izin vermeyin. Bu hafta sizin için sürpriz romantik buluşma ya da toplantı ile bir ilişki içerecektir ve bu sizin yerleşiminizin dışında bir kişi ile olabilir. Bekar olanlar uzak mesafe bir aşka da başlayabilirler. Hafta boyunca, şu anda uzaktaki insanlarla ilgili önemli olayları deneyimleyeceksiniz.

Terazi burcu bu hafta çeşitli dedikodulara ya da kötü niyetli yorumlara, başkalarının entrikalarıyla vakit harcamanıza engel olacaksınız.
Bu, hayatınızdaki önemli değişiklikler ve gerçekleştirilmelerine yönelik ilk adımlar hakkında doğru kararlar için iyi bir hafta olacaktır. Bir dava veya yasal davaya bağlılığınız varsa, başarılı gelişmelerini bekleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız veya aile çevrenizdeki bir çocuk veya genç bir kişi ile ilgili sorunlar kontrol edilemez bir gelişime sahip olacaktır.

Terazi kadınları bir kız ya da genç bir kadınla güzel deneyimler yaşayacak. Onun mutlu gününde yanında olabilirsiniz. Terazi erkekleri bir süredir ertelenen hane görevlerine daha fazla yoğunlaşmak zorunda kalacaklar.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günü Koç’taki Dolunay, ilişkilerde önemli değişimlere yorumlanır. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerinizin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ekim 2018

Çarşambadan pazara kadar ilk hamleyi yapıp liderlik yapmak için cesaret ve inisiyatife sahip olacaksınız. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Bu, birini bir tarihte sormak ve içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zamandır. Eğer utangaç bir insan iseniz, bu hafta tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status