Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin eski arkadaşlarınız veya hayatınıza girecek kişilerle özel kişilerle toplantılar ve temaslar vaat ediyor. Bazı davetler alabilir ve dostlarınız ile hasret giderebilirsiniz. Özellikle işleriniz üzerindeki olumlu etkileri Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğanlar tarafından olacak. Bu hafta, sevinç nedeni arkadaşlarınız ve akrabalarınızdan bir çocuk ya da genç bir adam olacak. Bu hafta daha çok güzel haber geliyor, hanede birinin erkek bebeği olabilir. Bazılarınız, bu hafta yapılması gereken bir finansal belge veya ödeme konusunda endişelenecek, ancak başka bir zaman için erteleme eğiliminde olacaksınız. Hafta boyunca bir aile üyesi için sağlıkla ilgili masraflarınız olabilir.

Terazi burcu bu hafta tatil döneminde hemen hemen herkes evde misafirlerin keyfine varacak veya akraba ve arkadaşlarının evinde ağırlanacak. İlginç ve faydalı bilgiler, haberler ve hatıralar olabilir. Hafta boyunca Terazi kadınları misafirleri ağırlayacak veya özel bir güne davet edilecekler. Terazi erkekleri için yardıma ihtiyacı olacak bir arkadaş ya da akrabaya yardım etmesi gerekir.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye eski arkadaşlar edinmek veya ailenizle vakit geçirmek için harika bir zamandır. Tüm mevcut ilişkiler, özellikle de kadınlarla olanlar sıcak olacak ve duygusal gelişim göstereceklerdir. Yeni arkadaşlar edinmek de duygularınızı paylaşma konusundaki istekliliğiniz nedeniyle kolaylaşıyor. Buzları kırabilir ve gerçekten sıcakkanlı ve iyi huylu göründüğünüz için sıcak karşılanabilirsiniz. Bu kişisel popülariteyi arttırma zamanıdır.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2019 Yorumu

Cuma öğleden sonradan pazar gecesine kadar Terazi’deki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odaklanma noktasına getirir. Anlayış ve iyi niyetin olmayışı, bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Burcunuzdaki Ay, iyi sezgiler ve belki de psişik yeteneklerle çok anlayışlı olacağınız anlamına gelir. Genelde insanların nasıl hissettiğini bileceksiniz ve normalden daha fazla sempatik ve besleyici olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status