Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, ev sorunlarını çözmeye odaklanacak ve sonbahar-kış sezonuna hazırlanmaya başlayacaksınız. Onarım veya bazı iyileştirmeler yapabilirsiniz. Beklediğinizden daha karmaşık olmaları mümkündür. Ruh halinizi etkileyen başka komplikasyonlar da olabilir.

Bu haftayı, nesiller arası çatışmalar, miras çatışmaları ve daha fazlasıyla ilgili olsalar bile, ailenizin sorunlarını çözmek için kullanın.

Ne yazık ki bu hafta boşanma konusunda son kararı verecek olan bazı ailelerde son bir ayrılıkla hatırlanacak. Muhtemelen bu karşılıklı rıza ile ve gereksiz drama olmadan olacaktır.

Bu hafta, biriyle tartışmaya başlamadan veya derinleşmeden önce daha çok düşünün. Gösterecek bir şeyin olduğu için “iskeletleri gardıroptan” çıkarmayın. Kendinizi adi ve gaddar biri olarak değil, ruhen yükselmiş bir kişi olarak gösterin. Ruh haliniz aşağı inmemeniz gereken bir yükseklikte olmalıdır!

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta bazı cesur kararlar verme cesaretine sahip olabilirsiniz, ancak bundan çok kısa bir süre sonra kendinizi güvensiz veya kafanız karışmış hissedeceksiniz. Kararlarınız doğru ama zor ve sizi orijinal yaşam yolunuza geri götürecekler.

Yolsuzluk veya diğer yasadışı faaliyetlere karışmadığınız sürece hafta mahkeme ve yasal davalar için elverişli olacaktır. Tanıdığınız bir adamla ilgili haberler sizi üzecek, üzecek veya hayal kırıklığına uğratacaktır.

Hafta sonu, amacı ne olursa olsun seyahat için elverişli olacaktır.

Terazi kadınları bazı olaylara şaşıracak, ancak onlardan sonra gelenleri daha net görmeye çalışın.

Terazi erkekleri, kurnazlık veya aldatma yoluyla bir şeyde başarılı olmaya karar verirlerse kendi tuzağına düşebilirler.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status