Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta daha önemli konuşmalar veya etkinlikler kişisel yaşamınızı, sevginizi veya evliliğinizi ilgilendirebilir. Yapılan konuşmalar sonrasında ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Bazı kalp kırgınlıkları da olabilir. Artık bir hediye alabilir, satın alma ya da başka bir şey ile sevilen birini şaşırtabileceksiniz. Hafta içi birçok kişi, gündelik hayatta gerginliklere ya da anlaşmazlıklara yol açacak seyahat ya da yolculuk yapacak. Bu hafta başka bir yerden biriyle buluşmak veya önemli bir gönderi almak mümkündür. Genel olarak, hafta boyunca, yaşadığınız yerdeki insanlarla veya uzak ülkelerdeki insanlarla önemli iletişiminiz olacaktır. Uzun zamandır sağlık sorunları olan bir kişinin sağlık haberlerinden rahatsız olacaksınız. Vefat etmiş bir kişi (akraba veya arkadaş) ile ilgili hatıralarınız olabilir ya da rüyanızda görebilir, özlem duyabilirsiniz.

Hafta boyunca iyi haberler ve etkinlikler para, mali belgeler, daha iyi ödeme önerileri veya ek gelir çalışmaları ve daha fazlası ile ilgili şansınız yüksek olacak.  Terazi kadınları başarıyı deneyimleyecek ya da seyahatle ya da başka yerlerden gelen insanlarla ilgili yeni bir fırsat kazanacak. Terazi erkekleri yeni bir faaliyeti, yeni ilişkileri veya ev ile ilgili değişimi tetikleyecek olan kendi kararlarını değerlendireceklerdir. Belki ev hayatında davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bütün hafta boyunca enerjinizi yüksek tutmaya çalışacaksınız. Her ne kadar aile içi gerilim olsa da sakin kalmaya çalışın. Özellikle Perşembe günü en güçlü hedeflerinizi karşılamak için güçlü bir dürtü hissetmeniz olasıdır. Başkaları sizin hırslarınız yüzünden kendini tehdit altında hissedebilir ya da birine fazla baskı yapıyor olabilirsiniz. Aşk hayatı konusunda oldukça tutkulu hissetmeniz muhtemeldir. Başkaları üzerinde kontrol elde etmeye çalışırsanız güç mücadeleleri ve çatışmalar ortaya çıkar. Mağdur olmaktan kaçınmak için başarı için çaba sarf etmek daha iyidir, ancak dikkatli bir şekilde yapın. Acımasızlık, kıskançlık ve altta yatan taktiklerden kaçının. Aşırı iddialı olmamaya veya başkalarını tehdit altında hissettirmeye çalışmayın. Bu özellikle üstler veya otorite pozisyonunda geçerlidir.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelen dolunay, duygularınıza olumlu bir enerji artışı sağlar. Bu dolunay arkadaş ve aile ile aranızda tutum ve uyumlu ilişkiler yapar. Bu, yeni ortaklıkların bağlayıcı, resmi ve yasal hale getirilmesi için iyi bir dolunay olacak.

Bu hafta meydana gelen dolunay gelenek, tören ve kutlamalar için iyi bir dolunay olacak. Taahhüt, sözler, sadakat ve aile hayatında huzur önümüzdeki iki hafta boyunca ilgi konusu olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yürütebilirsiniz. Sorumluluk paylaşımı da yapılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status