Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta çevrenizdeki insanlara ve ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabilir ve pozitif enerjiniz ile herkesi mutlu edebilirsiniz. Başkalarıyla birlikte zaman geçirmek bu hafta başında sizi mutlu edecek. Hayatınıza ve ilişkilerinize biraz denge getirebilir ve daha fazla samimi olabilir ve adil olabilirsiniz. Özellikle aşk hayatında sevdiğiniz insana beklenen ilgiyi bu hafta gösterebilir, aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, başkalarıyla duygusal bağlar üzerinde çalışabilirsiniz. Cuma günü, Mars yay burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda daha fazla zihinsel enerjiye sahip olacaksınız. Birçok yeni fikir ve yeni kısa vadeli planlar bulabilir ve onları gerçek yapmak için fikirlerinizle harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu, büyük fikirlere odaklanabilir, büyük resmi iyi bir şekilde görebilir ve hayata iyimser bir yaklaşımla yaklaşabilirsiniz; Ufkunuz gelişebilir, genişleme ve keşif için fırsatlar arayabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta aile içerisinde konuşacak, tartışacak veya mülkünüzle ilgili görevler üzerinde hareket edeceksiniz. Muhtemelen bu olayların bir parçası olacak ya da bir şekilde size yardım edecek biriyle doğrudan bağlantı kurulacaktır. Aile içi bir meselenin çözülmesinde bu hafta sizin öncü olmanız da gerekebilir.

Bu hafta, iş veya eğitimle ilgili eski fikir ve planlarınıza geri döneceksiniz. Yakında hayallerin gerçekleşmesi için koşullar çok daha elverişli olacak ve bunu hissedeceksiniz. Birçoğunuz uzun zamandır beklenen başarı, ödül veya teklifin keyfine varacaksınız. Hafta içi yakın gelecekte bir gezi planı yapılabilir ve başka bir yerden önemli haberler alacaksınız. Başka bir şehirde veya ülkede yaşayan bir kişiden önemli bir gönderi, belge veya davet almanız da mümkün.

Bu hafta yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu tanışma, bu hafta sizin için önemli olacak. Çünkü fikirlerinizi ve planlarınızı geliştirecek önemli bilgiler, ipuçları veya yeni şanslar edineceksiniz. Bu hafta, büyük ihtimalle akrabalarınızdan genç adamla ilgili haberler veya olaylar hakkında endişe duyabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki erkekler bir satın alma işlemleri olabilir. Genç erkekler evlerinde tatsız yükümlülüklere sahip olacak ya da aileden yakın kişilere bakmak zorunda kalacaklardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status