Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta bu yedi günde bir gezi planlıyorsanız, belgeler, bavullar veya ulaşımla ilgili her şeyi kontrol edin. Böyle bir yolculuğun ruh halinizi bozacak beklenmedik bir duruma yol açması ihtimali vardır. Bu yedi gün boyunca mesleki ve ticari ilişkilerde dikkatli olun. Profesyonel olmayan taahhütlerden veya yanlışlıklardan kaçınmak konusunda dikkatli olun. Bu hafta yaşanan sorunlar, planlarınızı ve eylemlerinizi olumsuz yönde etkileyeceğinden, duygusal tepkilerden ve derinleşmekten kaçının. İş arkadaşlarınız veya iş ortaklarınız – yeni insanların bu hafta çevrenizde görünmesi muhtemel. Yardımınızı arayan insanlara daha fazla dikkat edin. Hafta boyunca kişisel postalarınızı ve telefonunuzu meraktan koruyun.

Terazi burcu bu hafta sizin için önemli bir belgenin veya bilginin süresiz olarak ertelenmesi beklenebilir. Hafta mahkeme ya da mali nitelikteki yasal işler için uygun olacaktır. Artık finansal çıkarlarınız için önemli olacak bir belge imzalayabilirsiniz. Bu burçtaki adamlar bu hafta boyunca bir olay veya haberin tadını çıkaracaklar. Kadınlar, yeni tanıdıklar ve daha fazlası sayesinde, aşk hayatlarında ilginç olaylar yaşayacaklar.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya hoş sürprizler ve teşvik edici buluşmalar getiriyor. Bu yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zamandır ve bunu yapmak için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Artan öz-farkındalık içgörü flaşlarından veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimlerden kaynaklanabilir. Kişiliğinizin daha gösterişli veya garip tarafını ifade ederken kendinizi rahat hissetmelisiniz.

Perşembe-Pazar günleri arasında şefkatli sevgi dolu bir etki, eşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zamandır. Akşam yemeğinde arkadaş edinmek ve kutlamalar yapmak için iyi bir zaman. Partilere ve dinlenme, eğlence ve eğlence yerlerine gitmek için en keyifli zamanlara sahip olmalısınız. Artan çekicilik ve güzellik, buluşma durumunda sosyal popülerlik ve başarı getirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status