Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Terazi burcu haftalık yorumunda sahip olduğunuz zihinsel enerjinizi kullanarak kendinizi meşgul edebilir, bu hafta daha çekici olabilirsiniz. Salı günü Güneş Yay burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda zihninizi kullanmak için en iyi zamanlar olduğunu hissedeceksiniz. Yeni fikirler arıyor olabilirsiniz. Gelecek hafta büyük fikirler aklınıza gelebilir. Kısa vadeli planlar üzerinde çalışacak, bazı fikirlerinizi hayata geçirmek için başkaları ile iletişim kurmak, beyin fırtınası yapmak isteyeceksiniz. Venüs, Salı günü de Plüton’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu da yoğun çalışmak ve araştırma yapmanızı tetikleyebilir. Hafta ortası, önceden var olan bir şeyler üzerinde çalışabilir veya hayatınızın temelini güçlendirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, en çok sevdiğiniz insanlarla sevdiğiniz veya eğlendiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Gelecek hafta için endişe etmemek amacıyla bu hafta tüm küçük görevleri ve sorumluluklarınızı tamamlayabilir, hafta sonu da elinizdeki işleri bitirebilirsiniz.

Terazi burcu bu hafta Cuma, Cumartesi günleri şanslı olacak. Güneş 22 Kasım‘da Güneş’in 3.evine geçiyor ve Merkür’e katılıyor. Çalışma masanızın üzerinde fazla yıpranmış olacaksınız, ancak çok görevli yeteneğiniz verimli bir şekilde çalışmanızı tüm işlerinizi bitirmenizi ve zamanında teslim etmenizi sağlayacak. Bu hafta programlı çalışmak öncelikleriniz arasında diyebiliriz. Güneş 2.evinizdeki Venüs’de ve diplomatik konuşma ve ikili görüşmelerde karşı tarafı cezbetmeye yardımcı oluyor. Mali şans büyük gözüküyor. Bu hafta ekonomik yönden rahat edebilirsiniz. Güneş’te yükselişteki Mars, herhangi bir meydan okumayı zahmetsizce idare edebilecek bol enerji ile dolu olacak. Tartışmaların önüne kolaylıkla geçebilecek, insanları idare edebileceksiniz. Aşk hayatında da sevdiğiniz insanla aranızda problem çıkmaması için yapıcı taraf olacaksınız.

20 – 26 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Şık Teraziler başkalarıyla iletişim kurmak, telefonda vakit geçirmek, araba onarımını yapmak ve akrabalarıyla iletişime geçmek ile haftaya başlıyorlar. 2.güneş evinizdeki gezegen olan Venüs kendinizi şımartmak ve güzelliğiniz için para harcama konusunda tetikleyebilir. Bu hafta kişisel bakım masraflarınız olabilir. 22 Kasım’a kadar, evi yeniden dekore etme ve süsleme, eşyalar satın alma ve ev değiştirmek için pozitif ruh halinde olacaksınız.

2 Kasım günü, Güneş Akrep’ten çıkarak, 3.güneş enerjisi iletişim merkeziniz olan eğlenceli yay burcuna geçiyor. Bu hafta planları hızlandırarak bir etkinlik organize edebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kısa bir çalışma kurs var mı? Söylemeye gerek yok, kısa seyahatler, sosyal etkileşim, hareketlilik, telefonda konuşma, yazışma gibi günlük görevleriniz daha da fazla olacak.

Hafta sonu eğlence ve romantizm duyguları ağır basıyor. 25 Kasım ve Aralık ayları arasında yasal anlaşmalara, sözleşmelere ve ilişki taahhütlerine dikkat ederek tutucu bir tavır sergileyebilirsiniz. Depresif düşüncelerle dolu olmanız durumunda sadece pozitif kalmayı unutmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status