Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta ilerlemeden önce kararlarınızı ve davranışlarınızı güven içinde bulabilmeniz için haftayı yavaşlatmak isteyebilirsiniz. Hafta başında daha yavaş yol kat etmek isteyecek, her detaya dikkat edeceksiniz. Temkinli bir şekilde haftaya başlayabilirsiniz. Son zamanlarda birçok muhalefetin olduğu gibi hissediyor olabilirsiniz, bu yüzden daha fazla güven sahibi olmak sizin için daha önemli olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla enerjiye sahip olabilir ve kendinizi meşgul etmek isteyebilirsiniz. Daha ilgi çekici olabilir ve hayatınızdaki insanlarla iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs, Satürn’e olumlu bir şekilde vuruyor ve daha sorumlu ve odaklanmış olabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayatınızdaki insanlarla duygusal bağlantılarınız üzerinde çalışabilir ve önemsediğiniz kişilere daha fazla destekleyici olabilirsiniz. Onlara duygusal ihtiyaçları konusunda yardımcı olabilir ve kendi iç dünyanıza da yönelebilirsiniz.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en güzel günü Cumartesi olacak. Bu hafta daha çok toplantı yapabilir, tartışmalar yaşayabilir ya da maddi sorunlar yüzünden anlaşmazlıklar olabilir. Bunların hepsinin üstesinden gelebilecek enerjiye sahip olabilirsiniz, ancak çoğunlukla zihinsel yük daha büyük olacaktır.

Düşüncelerinizden ve varsayımlarınızdan oldukça farklı bir şey hakkında üzülmekte, hayal kırıklığına uğratılmamış veya öfkeli olmanız, sinirlenmeniz olasıdır.

Bu hafta beklenmedik umut vaatleri veya planlar ile ilgili sürprizler olacaktır. Bazı yeni, beklenmedik anlar sizi geçici olarak şaşırtabilir, ancak sakin olun. Çünkü onların gelişimi sizin lehinize olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Nisan Yorumu

Hafta boyunca telefon görüşmeleri yapacaksınız ya da arkadaşlarınızdan doğru olmayan bilgiler alacaksınız. Sizi diğer insanlara karşı manipüle etmeye veya olumsuz yönde etkilemeye kalkışmalarına karşı dikkat edin. Bu haftaki toplantılarınız çeşitli kaygılar veya gerilimlerle aşılacak, ancak genellikle size çok güçlü duygular, deneyimler veya başarılar getirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status