Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Haftanın başlangıcında ailevi ilişkilere yönelebilirsiniz. Sosyal hayatta daha çekici ve adil fikirli olabilirsiniz. Uzlaşmaya ve barışa devam edebilirsiniz. Hafta ortası, sevdiklerinizle daha fazla duygularınızı paylaşabilirsiniz. Onları daha iyi anlamak ve duygusal bağları güçlendirmek isteyebilirsiniz. Venüs Çarşamba günü Neptün’le hizalanıyor. Başkaları için daha merhamet edip, fedakarlıklar yapabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde zihniniz açık olabilir, büyük fikirler geliştirebilirsiniz. Kendinize macera ve eğlence için biraz yer ayırabilirsiniz. Pazar günü Venüs sert şekilde Mars’a çarpıyor. Enerji için bir çıkışa ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden sinirli ve sinir bozucu olmanız olasıdır. Hafta sonu hedefleriniz üzerinde çalışmaya, plan proje yapmaya veya ilerleme kaydetmeye çalışabilirsiniz. Verimli bir hafta sizleri bekliyor olacak.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta çevrenizdeki insanlar tarafından gerçekleştirilen hareketlerin yanlış anlaşılmasından doğan güçlükler nedeniyle, planlarınızı gerçekleştirmek artık zor olacaktır. Başkaları yüzünden işleriniz aksayabilir. Bu tür eylemleri göz ardı etmeli ve cesurca devam ettirmeniz güzel olacak. Bu yüzden şans yanınızda olacak. Düşündüğünüz şeyin en iyisini olduğunuza emin olarak, gerçekleştirmenizde şans yardımcı olacaktır.

Hafta genelinde büyük olasılıkla senden daha büyük bir erkekten gelecek bir konuşma, haber veya diğer yararlı etkinlik sizi mutlu edecektir. Hafta içi akrabalarınız veya arkadaşlarınızdan biri uzaklara gidebilir. Ona veda etmeniz gerekebilir. Ne yazık ki, aşk hayatında güven kaybı sebebi ile büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Bekar olanlar tanışacakları birine duygusal olarak yakınlık hissedebilir.

Bu hafta, kişisel veya aile bütçenizin yeniden değerlendirilmesini gerektiren beklenmedik bir masraf ortaya çıkabilir. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, başka bir şehre veya ülkeye gidiş ve diğer nedenlerden ötürü dostane çevrelerinden ayrılacaklar. 35 yaş üstü terazi erkekleri de önemli kişisel veya mesleki görüşmelerde ilerleme kaydedebilecekler. Ancak bunların tamamlanması henüz bu hafta olmayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status