Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki ve ilişkilerinizdeki insanlar aranızdaki ilişkilere odaklanabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sorunlar hafta başından itibaren ortadan kalkabilir. Özellikle ikili ilişkilerde sorunları bir an önce çözmek için çaba harcayabilirsiniz. Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayacak olan Merkür’ün gerilemesi Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu yüzünden geçmişte yarım kalan işler yeniden gündeme gelebilir ve yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak yeni başlangıçlara hazır olmayacaksınız. Güneş ayrıca Salı günü (20 Mart 2018) ilişki alanına giriyor. Bu yüzden ilişkilerin önümüzdeki günlerde odak noktan olacak. Sevdiklerine çok fazla ilgi göstermen gerekebilir. Hayatınızdaki insanlara daha fazla odaklanabilir, onlara daha fazla ilgi gösterebilir ve ele alınması gereken sorunlar ve hayal kırıklıkları olabilir.

Venüs’ün Cuma günü (23 Mart 2018) Pluto’ya sert bir şekilde vurmasıyla bazı şeyler daha bariz görünebilir ve büyük resme bakabilirsiniz. Güç mücadeleleri ve kontrol sorunları ortaya çıkabilir. Hafta ortası, bir şeyin özüne gidebilir ve sorunları çözmek için tüm detayları irdelemeniz gerekebilir. Hafta sonu boyunca, daha sorumlu olabilir ve gelecek planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en güzel günü Perşembe olacak. Bu hafta sizin için oldukça ilginç olacak ve birkaç çözüm ya da birkaç seçenek arasında seçim yapmayı denemek isteyeceksiniz. İyi hazırlanmış projelerin ve planların uygulanmasında başarıya ulaşabileceksiniz. Sözlerinizi kolaylıkla yerine getireceksiniz.

Evli olanlar için geçen hafta meydana gelmiş olabilecek bazı gerginlikler devam edebilir. Özellikle çocuklarınız ile ilgili sorunlar sürebilir. Eğer çocuğunuz varsa, onun bir takım sorunları ile uğraşmanız gerekecek.

Bu hafta, mali ödemeleri ve borçları, bir banka veya vergi kurumu evrakları, mülk veya noter belgeleri ve daha fazlasını halletmeniz gerekecektir. Bir belge aracılığıyla para alabilirsiniz. Beklenen para zamanında elinize geçebilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Aylık Yorumu

Hafta boyunca çeşitli durumlarda akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla güzel toplantılar yapacaksınız. Bazıları için bir davetiye, başkalarını da davet edebilirsin. Genç terazi erkekleri için bu hafta gerginlikler olabilir. Tahmin edilemeyen sorunlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status