Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta sosyal çevrenizde yaşanan anlaşmazlıklar keyfinizi kaçırabilir. Bu hafta bilinmeyen bir kişiyle ya da Oğlak burcu, Başak ya da Boğa burcu altında doğan biriyle bir çatışma yaşayabilirsiniz. Bu uyuşmazlık, akrabalarınıza ait veya sahip olduğunuz mülkler ile ilgili konularda olacaktır. Hafta boyunca, aşk hayatınızda ilginç ve olumlu deneyimlere güvenebilirsiniz. Bu hafta, yıl sonunda planlarınızın gelişimini belirleyecek bir kurumda önemli bir konuşma yapacaksınız. Bu mahkeme ve davaların gelişimi için iyi bir hafta olacaktır. Bu yedi günlük planlarınız olumlu gelişim sürecinde olacak. Daha önce anlaşmazlıkta bulunan insanlar tarafından icra edilen miras veya mülk bakımı ile ilgili taahhütler olacaktır. Bu senin için çok duygusal bir deneyim olacak.

Terazi burcu bu hafta aile ilişkinize veya ailenizdeki diğer kişilere yalan söylemek, manipüle etmeye veya yanlış davranmaya çalışacak belirli bir kişiyle olan ilişkinize dikkat etmeniz gerekir. Bu hafta kendi çocuğunuz ya da torununuz varsa, kısa bir panik yaşayacaksınız ya da hayatında yakında bitecek bir durum hakkında endişe duyacaksınız. 35 yaşın altındaki erkekler için yeni randevular veya ciddi görüşmeler için iyi bir hafta olacak.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden cumaya sezgileriniz değiştikçe sizi endişelendiren bazı konularda rahatlayabilirsiniz. Değişme baskısı, özellikle Çarşamba günü, sizin üzerinizdeki bazı güçlerden gelebilir. Yönü tamamen değiştirmenize gerek kalmaz, daha ziyade planlarınızda ayarlamalar yapmanız gerekir. Biraz farklı bir şey yapmak, tüm farkı yaratabilir, hayatı kendiniz ve başkaları için kolaylaştırır. Ama fazla ileri gitme ya da çok cüretkar olma.

Cumartesi ve Pazar sosyalleşmek için iyidir. Çünkü konuşma havasında olmalısınız. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyumlu olacaksınız. Bu hafta sohbet ve boş dedikodular için resmi tartışmalar yapmanızda daha iyi bir hafta sonu olur. Bu aynı zamanda aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyi bir zaman. Çünkü her zamankinden daha hassas ve duyarlı hissedeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status