Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanarak haftaya başlayabilir ve kendinize duygusal destek ve rahatlık veren insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Pazartesi günü Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Bu nedenle eski fikirleri ve planları tekrar gözden geçirebilir veya tekrar birilerine dile getirebilirsiniz. Salı günü, Satürn ev ve aile alanına geçiyor ve Perşembe günü Güneş bu alana giriyor. Önümüzdeki haftalarda ve yıllar içinde ev ve aile konularına daha fazla odaklanarak bir şeyleri çözmek isteyeceksiniz. Ancak sizi duygusal yönden etkileyen aile sorunları olabilir ve yaşamınızın ve varlığınızın temelini güçlendirmek için çalışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde eğlenmek için zaman ayırabilir ve kendi başınıza zaman geçirmekten de biraz zevk alabilirsiniz. Venüs, Uranüs’ü olumlu şekilde etkiliyor ve daha bağımsız ve orijinal davranabilirsiniz. Cuma günü Merkür Yay burcunda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç hafta içinde iletişim ve kendinizi ifade etmek konusunda uğraşmış olabilirsiniz. Ancak artık bir şeyleri dile getirmek ve kendiniz başkalarına ifade etmek daha kolay olacak. Hafta sonu boyunca, elinizdeki işleri bitirebilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe, Cuma olacak. Bu hafta kendi çocuklarınız ya da ailenizdeki çocuklarla zaman geçirme fırsatınız olabilir. Bir doğum günü partisine davet edilebilirsiniz. Birine özle bir gün için hediye alabilirsiniz. Bazı sürpriz kutlamalara katılmanız olasıdır.

Terazi burcu aşk hayatında bu hafta duygusal yönden beklentilerinizi karşı taraf karşılayacak ve uzun vadeli bir ilişki için gereken özveride bulunacak. Ancak sizi mutlu etmeyen bir ilişkiniz varsa sonlandırabilirsiniz. Sizi destekleyen ve pozitif duygular aşılayan bir partner arayışındasınız.

Bu hafta bir kadından müjdeli bir haber alabilirsiniz. Veya genç bir kadınla birlikte iletişime geçerek bir etkinliğe birlikte katılabilirsiniz. İlginç bir gelişme, Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan kadınlarla olan ilişkilerinizi etkileyecek.

Bu hafta seyahat için uygun (özellikle yaşadığınız ülkede) olacak. Diğer köylerden veya şehirlerden insanlarla önemli sohbetler veya görüşmeler yapacaksınız. Geleceğe yönelik düşüncelerinizde birilerinin desteğine ihtiyacınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status