Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta ertelenmiş ya da ödenmeyen mali meseleleri tamamlamaya odaklanacaksınız. Para ile ilgili diğer taahhütlerle meşgul olmak mümkündür. Bazı ödemeleri zamanında almanız önemli olacak. Evinizde geçici duygusal rahatsızlık yaratacak durumlar olacaktır. Bu, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak veya sizi yanlış yönlendirecek haberleri alacağınızdan kaynaklanıyor olabilir. Hafta boyunca, önceden planlanmış toplantılarda veya farklı konumlardaki kişilerle diğer kişilerde değişiklik yapmanız gerekir. Hafta boyunca bir çocuk veya bir torun için hediye veya gerekli bir eşya satın alacaksınız.

Bu hafta bir beklentiniz ile ilgili hayal kırıklığı yaşayacaksınız ya da beklediğiniz gibi olmayacak.  Size verilen sözlerin de tutulmaması canınızı sıkabilir. Sabırlı olun çünkü ilginç olaylar ve beklenmedik değişiklikler var. Bu hafta gezi için iyi bir hafta olacak. Seyahat belgeleri hazırlamak veya almak mümkündür.

Bu hafta birçok terazi burcu uzaklardan önemli bilgiler alacak. Terazi erkeklerinin yakın akrabaları ile ilgili masrafları olacaktır. Kişisel planlarınız üzerinde çalışmaya devam etmelisiniz. Terazi kadınları bekledikleriden çok daha fazlasını başarabilecekler. Şimdi, çok fazla hırsla, başarılarınız için savaşmalısınız.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, arkadaşlarla ve ailelerle olumlu duygular ve uyumlu ilişkiler kurarlar. Daha az ilgi ve endişe ile, kendinizi her zamanki gibi rahat ve daha iyi hissediyor olmalısınız. Bu, özellikle de karşı cinsiyetten biriyle son zamanlarda yaşadığınız ilişki sorunlarıyla başa çıkmak için inisiyatif almak için mükemmel bir zamandır. Kendinizi tanıtın ve iyilik isteyin çünkü diğerleri özgüveninizi ve dengeli odaklarınızı hissedeceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Eylül 2018

Cuma gününden pazartesiye, artan zihinsel enerji ve konsantrasyonlar getiriyor. Yani bu, çalışmalar, sınavlar ve evraklarınız veya vergileriniz için ileriye gitmek için idealdir. Hızlı düşünme ve kararlılığınız nedeniyle güvenle plan yapabilirsiniz. Daha maceracı olmak ve risk almak pozitif sonuçlara yol açmalıdır. Düşüncelerinizin ve planlarınızın ve güveninizin arttığından dolayı daha fazla odaklanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status