Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta hala profesyonel veya kişisel bir ilişkiye sahip olduğunuz kişilerle yeni bağlantılar oluşturmak üzeresiniz. Bu toplantılar beklenmedik bir şekilde veya beklenmedik bir yerde kesinlikle gerçekleşecek. Benim tavsiyem, hayatınızdaki her yeni kişiyi güven içinde kabul etmek için acele etmemek için değil, her birini daha iyi tanımak için zaman ayırmaktır. Hafta içi, her şeyden önce kişisel ve aile ilişkileriniz yoluyla, sevinç için farklı ortamlar, hoş anların keyfi, hoş olmayan durumların bir yolunu bulmak için getiriyor. Bu hafta yeni ya da eski bir aşk ilişkisi ile ilgili aşkta keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca gerçekleşecek olaylar kalıcı bir izlenim bırakacak ve çoğu durumda ilişkinizin yeni bir gelişimini işaretleyecektir.

Terazi burcu bu hafta genel olarak, özellikle istenmeyen çatışmalardan ve çelişkilerden kaçınmayı veya tatsızlar için karamsarlıklara girmeyi başarabiliyorsanız, sizin için iyi bir tatil öncesi zaman olacaktır. Terazi erkekleri, bir insanla ilgili olayları aile ortamından bekler. Bu hafta, kadınların bu yılın sonunda tamamlanması gereken önemli bir karar vermeleri gerekiyor.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya, sezginin artması ve içgörünün yanıp sönmesi, kendini keşfetmeye ve açığa çıkarmaya yol açan heyecan verici bir zamandır. Bu içgörüler, kişiliğinizin daha özgün ya da ilginç yanını ifade etmenize imkan vermek için artan özgüvenle birleşir. Normal rutininizin dışında bir zamanlar yeni gibi hissetmek istersiniz. Bu, konfor bölgenizden ayrılmanız ve sosyal çevrenizi biraz sıradan insanlarla genişletmek için mükemmel bir Terazi haftalık burç.

Perşembe’den Pazar gününe kadar iyimserlik ve iyi haberler getiriyor. Bu, iyi içgüdüleriniz, geleceğe yönelik ve olumlu düşünceleriniz yüzünden araştırma yapmak, çalışmak, sosyalleştirmek ve plan yapmak için iyi bir zamandır. Açık fikirlilik ve ilerici bir bakış açısı, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize yardımcı olur. Arkadaş edinme kolaylaşır ve karşılıklı olarak yararlı olan arkadaşlıklar geleceğe kazanç sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status