Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi kişisel gelişiminiz için araştırmalar yapabilirsiniz. Yeni bir kursa yazılabilirsiniz. Ya da iş hayatına dair sertifika ve benzeri kurslar söz konusu olabilir. Eğer eğitim devam ediyorsa bu hafta bir sınava gireceksiniz güzel sonuçlar alabilirsiniz. İş ve eğitim hayatında bu hafta beklentileriniz yüksek olacak ve kapasitenizi zorlamak isteyeceksiniz. Artık bir şeyler başarmak ve daha fazla para kazanarak daha rahat geçim sağlamak sizin için çok daha önemli olabilir.

Terazi burcu bu hafta aile hayatlarında mutlu olacakları bir kutlamaya katılabilir, birinin düğün hazırlıklarına yardım edebilirler. Sağlık konusunda uzun süredir ertelediğiniz şeyler aksatmamaya ve kontrolleri zamanında yaptırmaya gayret edin. Bu hafta stresten uzak kalmak için de birkaç günlüğüne bir tatil yapmanız olasıdır.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar, daha iyi anlaşmalar hakkında görüşmek ve müzakere etmek için ideal bir zaman olabilir. Fikirlerin ve iyi konsantrasyonun kolay şekilde alınması, normalden daha az stresle incelemek veya sınavlarda daha başarılı olmak anlamına gelir. Öğrenci olmasanız bile, artan merak, en sevdiğiniz konuyu okumanızı destekler. Bu aynı zamanda, yasal ve ticari konular için ve tatile ya da başka bir maceranın planlanması için haftaya iyi bir başlangıç olacaktır.

Perşembeden pazara kadar aşk hayatınıza istikrar ve bağlılık getiriyor. Yeni bir aşk söz konusu olabilir. Fakat farklı yaş grubundan biri ile olabilir ve muhtemelen uzun ömürlü olacaktır. İlişkisi olanlar ise aşk hayatlarında bu hafta huzurlu olacaklar.

Kendi kişisel ihtiyaçları için alışveriş, moda, kozmetik, takı ve sanat bir pazarlık fırsatından yararlanacaktır. Bu hafta ayrıca birilerine güzel şeyler önermek söz konusu olabilir. İlişkisi olanlar için de ayrıca evlenmek için iyi bir zaman olabilir. Bu hafta mülk, nakit ve iş hayatına yatırım yapmak söz konusu olabilir. İş fırsatları düşük riskli oldukları sürece tercih edilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status