Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinizi iç dünyanızda güçlendirmeye başlayabilir ve hayatınızda önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz. Özellikle Salı günü evinizde ve aile alanınızda meydana gelen yeni ay ile güçleneceksiniz. Evden bir şey üzerinde çalışabilir, miras işlemlerine karşı mücadele edebilir, aileyle vakit geçirebilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda duygusal ihtiyaçlarınıza eğilim gösterebilir ve partnerinizden beklentileriniz artabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Çarşamba günü sevgi alanına giren Venüs’le daha iyimser ve sevdiklerinize karşı daha barışçıl olabilirsiniz. Cuma günü ise partnerinizi mutlu edecek sürprizler düşünebilirsiniz. Hatta bir hediye bakmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek önem kazanıyor. Önümüzdeki haftalarda daha yaratıcı ve sevimli, daha eğlenceli ve umutlu hissedeceksiniz. Hayatınıza daha fazla sevinç katıyorsunuz ve iyi duygularınızı sevdiklerinizle paylaşıyorsunuz. Hafta sonu, rutin işleri geliştirebilir, programınıza göre çalışabilir ve organize olabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta önünüzde çok güçlü bir profesyonel hafta var. Bu özellikle üretim, satış veya ticaretle uğraşanlar için geçerlidir. Hafta içi bir mülkle ilgili konularda bir devlet, banka veya yasal kurumla temas kurabilirsiniz.

Bu hafta hayatınızda önemli bir rol oynayan muhtemelen akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınız biri tarafından kandırılabilir. Hatta maddi yönden bir zarar görebilir. Bu süre için belirli planlarınız veya beklentileriniz varsa, kesinlikle kalkınmada çok uzun bir yol kat edeceksiniz, yani bir şeyleri yoluna koymak çok daha uzun zaman alacaktır.

Genel olarak, bu hafta ilerleme, gelişme ve sizin için önemli planların olumlu gelişimin bir haftası olacaktır. Kendinizi bazı konularda şanslı hissedebilirsiniz. Ayrıca romantik deneyimler, yeni buluşmalar ve daha fazlasını da bu hafta deneyim edebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status