Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan 2019 – 21 Nisan 2019)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta planlarının çoğunun akraba olacağı veya erkeklere bağlı olacağı bir hafta. Hafta boyunca çok iyi bir gelişme, babalar, oğullar ve diğerleri gibi bir ailedeki farklı erkek nesiller arasındaki ilişkileri olumlu yönde etkileyebilir. Bu hafta eviniz hakkında bir fikir edinmek ya da hatta onu gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Bazı değişikliklerle ilgili olacaktır ve genel olarak fikriniz iyi olacaktır. Bu yedi gün boyunca, sahip olduğunuz veya satın almak istediğiniz bir mülk hakkında bir belgenin veya haberin tadını çıkarabilirsiniz. Bu olumlu eğilim, bir tür mal satma sürecinde iseniz de geçerlidir.

Terazi burcu bu hafta uzakta yaşıyor olan bir kişi ile ilgili önceden planlanmış bir toplantı ya da mirasla ilgili konularda bir konuşma yapabilirsiniz. Hafta boyunca diğer anlaşmalar nedeniyle bir toplantıyı ertelemek veya davetiyeyi reddetmek zorunda kalacaksınız.

15 Nisan – 21 Nisan Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye sosyalleşmek için iyidir, çünkü muhtemelen konuşma havasında olacaksınız. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz çünkü duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyumlu olacaksınız. Boş dedikoduların resmi tartışmalardan daha fazlası olabilir. Diğerleri de duygularını paylaşmak için size gelecek. Ağlayacak birinin omuzunda ya da ilişki danışmanı olabilirsin.

Cumadan pazara, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Bu, ilişki meseleleri hakkında konuşmak için harika bir zaman çünkü duygularınızla iletişim halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzu kırmanız ve yeni arkadaşlar edinmeniz için size güven verir. Ancak tanıdık nesnelerden, insanlardan ve yerlerden daha fazla duygusal güvenceye ihtiyacınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status