Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Eylül 2020 – 20 Eylül 2020)

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, hızlı bir şekilde pes etmemelisiniz ve her zaman sizin için önemli olan şey için savaşmalısınız, ki bu başarınızın anahtarıdır. Uzun süre kendi başınıza hareket etmeyi düşünüyorsanız, belki başlama zamanı gelmiştir.

Başkalarının sizin düşüşünüz olmasına izin vermeyin. Sen kendi mutluluğunun motorusun. Başarı sizin için bir ilham kaynağı olabilir ve başkalarının başarısızlığı sizin için yeterli bir ders olabilir. Kendinizi sıkıca tutun ve çevreye kim olduğunuzu gösterin.

Samimiyetsizlik yüzünden bazen kötü şans yaşarsınız, çünkü hayat size çok zor bir şekilde geri döner.

Bu dönemde tembel hayvanın hayatınızda yeri yoktur. İş yerinde ve mahremiyet içinde aktif olun. Dünyaya verdiğiniz enerji yüzlerce kez başarı ile geri dönecektir.

14 Eylül – 20 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Aşk: Geçmişin dertlerini unutun ve şimdiki ana odaklanın. Partneriniz ilginizi ve sevginizi hak ediyor. Bekarlar, gelecek vaat eden bir ortaktan çok yüksek beklentilerden kurtulmalıdır. Hayatın bir Disney masalı olmadığını anlayın.

Sağlık: Sağlığınızı iyileştirmek size daha iyi bir sağlık için umut verecektir. Bununla birlikte, vaktinden önce sevinmeyin ve önlemeyi hafife almayın.

İş ve Para: Yatırım danışmanınızın verdiği tavsiyelere yatırım yapmaya değer. Kimse ilerlemenizi engellemiyor. Cesaret kazanın ve yeni deneyimler için doğru yolu seçin.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status