Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Temmuz 2020 – 19 Temmuz 2020)

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta, Terazi burcunda doğduysanız, çeşitli toplantıların veya ziyaretlerin sizi bir şekilde yükleyeceği bir haftadır. Bir problemi çözmek, belgeleri yerleştirmek, sözleşme veya kira anlaşmaları vb. olabilir.

Hafta boyunca Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğabilecek bir kadının hayatındaki bir olayla ilgili stres veya panik yaşayacaksınız.

Genel olarak, bu hafta mali işlerinize ve mali harcamalarınıza daha fazla dikkat etmenizi gerektirecektir. Büyük gelir beklemeyin, önceden ödeyebileceğinizden daha fazlasını veya daha fazlasını harcamayın.

13 Temmuz – 19 Temmuz Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta içi, mevcut veya gelecekteki değişikliklerle ilgili çabalarınızı destekleyecektir. Bu, yasal veya adli işlem için iyi bir zaman olacaktır.

Bu hafta alacağınız tekliflerden biri, hayatınızda yakın gelecekte gerçekleşecek bir değişikliğin başlangıcı olacak. Hafta boyunca gelecekteki annelik, bir çocuğun doğumu, sevdiklerinin hayatında neşeli deneyimler ve daha fazlası ile ilgili haberlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Hafta boyunca, dolandırıcılık, manipülasyon ve sahne arkasındaki eylemlere veya entrikalara dikkat edin. Terazi adamlarının gelişiminde başarılı ve benzersiz bir hafta olacak. Kadınlar, Başak, Oğlak veya Boğa burcunda doğan insanlarla ilişkilerinde açık olmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status