Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizden veya arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan gelen bir çocukla ilgili özel duygular yaşayacaksınız. Bu bir doğum günü, isim günü veya başka bir özel tatil olabilir. Bu hafta, evinizde ve aile ilişkilerinde gerginlik yaratan sorunları çözmenin yolları hakkında daha ciddi düşünmeniz gerekecek. Bir çıkış her zaman var, hepsi hangi yöne baktığınıza ve doğru olup olmadığına bağlıdır. Hafta içi, eski ya da yeni bir aşkla ilgili haberler ya da olaylar sizi şaşırtacaktır. Yeni tanıdıklıklar beklenmedik veya garip durumlarda (sizin fikrinizle) gerçekleşecektir, fakat gerçekler oldukça farklıdır.

Terazi burcu bu hafta yeni fikirler ortaya çıkacak ve profesyonel olarak tartışılacaktır. Hafta içi, sizinle bir iş fikri ya da fazladan iş fikri hakkında tartışacak arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızdaki kişilerle sohbetler keyifli olabilir. Bu hafta, bu yedi gün boyunca önemli bir olay ya da değişim yaşayacak olan 35 yaşından büyük bir kadına karşı bir bağlılık olacak. Onunla bağlantılı bir buluşma olayı da olabilir.

Bu hafta bir kız ya da genç bir kadın için bir hediye almanız gerekecek. Yasal veya adli bir davada bulunan 35 yaş üstü kadınlar başarıya güvenebilir. Genç Terazi kadınları istedikleri  ve uzun süredir erteledikleri bir alışverişten memnun kalacaklardır.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta Pazartesi gecesinden Perşembe sabahına kadar Terazi’deki Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir konuşma zamanıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. İşaretinizdeki Ay, iyi bir sezgi ve belki de psişik yetenekle çok iyi algılayacağınız anlamına gelir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden pazara kadar aşkınızı göstermek ve etkilemek için mükemmeldir. Bu hafta duygularınızı sevdiğiniz birine söylemek için mükemmel bir zamandır. Ticaret ve pazarlık, incelik ve diplomasi, düzgün iletişim stili ve bir pazarlıktan dolayı tercih edilir. Artan sosyal etkileşim ve büyüleyici sesiniz nedeniyle artık yeni arkadaşlar edinmek mümkün. Bu hafta, bir iyilik istemek için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status