Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta sevdiklerinizden daha fazla duygusal destek ve rahatlık isteyebilirsiniz. Daha iyi tanıdığınız ve en çok sizi teşvik eden kişilere sadık kalabilirsiniz. Hafta ortası, kalpten istediğiniz şeyler önceliğiniz olabilir. Özellikle de aşk hayatı alanında Perşembe Güneş tutulması meydana gelmesiyle ilişkiniz üzerine odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz şeylerle sağlıklı ve pozitif yollarla daha fazla zaman harcayabilir, sevdiklerinize daha fazla şefkat gösterebilir ve onlara karşı daha eğlenceli olabilirsiniz. Venüs, Cumartesi günü Satürn’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple eğitim ve iş hayatında daha sorumlu ve odaklı olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işleri halledebilir ve zamanınızı en iyi şekilde verimli kullanabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür iş alanına giriyor. Güneş Pazar günü Merkür ile birleştiğinde önümüzdeki haftalarda iş projelerine odaklanabilir, küçük görev ve işleri halledebilirsiniz. Sağlığınızı iyileştirebilir veya günlük yaşamı düzene sokabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek ve ilişkilere yönelmekle haftayı sonlandırabilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta zor bir karar vermeniz gerekecektir. Bu hafta hayatınızda yeni bir maceranın başlangıcına veya bir değişimin gelişimine bağlı enteresan olaylar olabilir. Hayatınızda bazı değişiklikler iyi gelebilir. Yeni iş veya mesleki rehber kaynaklara sahip olacaksınız. Şimdi size verilecek olan fırsatlar önemlidir, umut vericidir ve unutulmamalıdır. Bu yüzden endişe etmek yerine fırsatları kaçırmamaya gayret edin.

Bu hafta sahip olacağınız konuşmaları ve farklı bir konumda bulunan insanlardan veya işletmelerden alacağınız önerileri izleyin. Şimdi, bir tür etkinlik, halka açık etkinlik, kültürel etkinlik gibi bir davetiye almak mümkündür. Hafta boyunca pek çok kişi, olumlu bir durumun ortaya çıkması nedeniyle, eski arzularına kişisel ya da mesleki açıdan geri dönecektir. Artık mali konuşmalar yapılabilir ya da bir arkadaşınızla ilişki bu sorunlarla alakalı olmayan problemler hakkında görüşebilirsiniz.

Hafta boyunca bir şey satın alıp satmak için beklenmedik bir karar verebilirsiniz. Bu, üreticiler veya perakendeciler için başarılı bir hafta olacaktır. Bu yedi gün boyunca eviniz için ilginç bir şey yapabilirsiniz: değişiklikler, yeni mobilya, yeni ekipman ve daha fazlası. Konukları özel bir şey olmasa da davet edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status