Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta pozitif duygular içerisinde, stresten uzak olacaksınız. Kendinizi daha iyi hissetmek isteyerek haftaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı yollarla yapmayı sevdiğiniz şeyler için zaman kazanmak ya da sizi güldüren ve kendinizden nasıl keyif alacağınızı hatırlatan insanlar anlamına gelebilir. Kalbinizin sesini dinlemek iyi bir hafta olabilir. Duygularınız aşk hayatınızda da daha uysal hissetmenize yardımcı olabilir. Sevdiğiniz insanın gönlünü fethedebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken herhangi bir işe odaklanabilirsiniz. Yapılacaklar listenizdeki görevler ve işlerin planını yapabilirsiniz. Cumartesi günü kariyer ve iş alanında meydana gelen yeni ay ile daha fazla elde edebilirsiniz. İşler bitmeden önce yapılacak şeylere odaklanmanız olasıdır. Daha küçük projeler üzerinde çalışabilir ve kurslara kayıt olabilirsiniz. Mars ayrıca evinize ve aile alnınıza cumartesi günü giriyor. Duygularınızla hareket edebilir, ailenizle ya da evde daha fazla zaman geçirebilir ya da hayatınızın temelini güçlendirebilirsiniz. Hafta sonu daha sakin geçirmek ve ailenizde bir şeyler yapmak önceliğiniz olabilir.

12 Mart – 18 Mart Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu için haftanın en güzel günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta evinizde ailenizin tamamında önemli olacak bir hediyenin, bir kazanımın veya eğlenceli bir haberin tadını çıkarabilirsiniz. Mal mülk ile ilgili taahhütler, mülkün satın alınması veya satılması, mahkeme veya yasal bir kurumla temasa geçilmesi gibi durumlarda iyi bir hafta olacaktır.

Bu hafta bazı fikir ve planlarınızı bırakmanıza, hızlı kararlar almanıza, beklenmedik bir şekilde seyahat etmenize veya beklenmedik değişiklikler yapmanıza neden olacak haberler alınabilir. Yeni bir işe de başlanabilir. Yaklaşan bir gezi hakkında bir endişe olabilir.

Hafta boyunca, başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan bir arkadaş ya da akrabanın sağlıkla ilgili ya da başka önemli bir konuyla ilgili haberlerini alacaksınız. Onu ziyaret etmeniz de gerekebilir ve sürpriz bir yolculuk olabilir.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Mart Yorumu

Genel olarak, bu hafta çocuklarınız veya genç insanlarla yaptığınız harcamalara veya finansal işlemlere göz kulak olmak iyidir. Çocuklarınızın ekstra harcamaları çıkabilir. Borçlarınıza yenileri eklenebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status