Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta çok özlediğiniz biri ile temas kuracaksınız. Bir süredir görmediğiniz eş dost akraba ile görüşebilirsiniz. İş hayatında ise hafta başında yabancılarla ya da zor insanlarla çalışacaksınız. Büyük ihtimalle, başka bir yerde yaşayan kişilerle görüşmeleriniz sıkıntılı geçebilir. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.  Bu hafta, birlikte çalıştığınız veya ortak bir mesleki ilginiz olduğu kişilerle konuşurken dikkatli olun. Doğru ol ve sadakatsiz kişilere temkinli olun. Ayrıca ne düşündüğünüzü açıkça söyleyin.

Terazi burcu bu hafta, seyahat ediyorsanız, gecikmeler veya diğer sıkıntılar nedeniyle zorlukların üstesinden gelmeye hazır olun. Seyahat ederken, ulaşımınızın güvenilir olduğundan emin olun. Seyahat edeceğiniz insanlarla anlaşmazlıklardan kaçının. Bu hafta sizi memnun edecek olan şey, önünüzdeki değişimle ilgili haberler olabilir.

Aşk hayatında bu hafta sürprizler olabilir, hediye alabilirsiniz. Sevdiğiniz insan size sürpriz yapabilir. Bekar olanların ise talibi çıkabilir. Beklediğiniz bir yerden haber gelecek. Sonunda önemli bilgiler alacaksınız veya önemli bir karar alacaksınız. Birçok terazi burcu meşgul olduğunuz iş ile ilgili övgülerin keyfine varacaksınız. Adınızdan takdir edilerek bahseden kişiler olabilir.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta ilk bakışta önemsiz olayları ihmal etmeyin çünkü bu ay kararlarınız ve hedefleriniz için çok önemli olduklarını kanıtlayacaklar. Risk almamaya çalışın. İşlerinizi zamanında yetiştirebilirsiniz. Aile sorumluluklarınız artabilir.

Bu hafta yaşanan bazı sürprizler, hayatınızdaki değişim veya akrabanızın yaşamı ile ilgili olacak. Kişisel yaşam, iş ya da benzer konularda yüzünüzü güldürecek haberler gelebilir. Uzun süredir beklenti içerisine girdiğiniz bir şeyden sonuç alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta hızlı bir tempoda yaşamak zorunda kalacaksınız. Terazi kadınları için çok önemli bir zaman olacaktır. Pek çok işe birden yetişmeniz gerekebilir. Terazi erkekleri ev için gerekli olan bir şeyi satın almak zorunda kalacaklar. Şu anda içinde olmadığınız bir mülkün onarımı veya bakımıyla ilgili taahhütleriniz olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status