Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta arkadaş çevrenizdeki veya akrabalarınızdaki insanların özel hayatındaki olaylar hakkında endişeler yaşayacaksınız. Boşanma ya da ayrılıklar yüzünden başkası adına üzülebilirsiniz. Bu hafta kararlarınıza ve yapacağınız değişikliklere dikkat edin. Ne ile ilişkili oldukları önemli değil, ayarlama yapamazsınız. Ancak bu değişikliklere ayak uydurmanız önemli olacak. Farklı yerlerden arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi şaşırtacak. Bazıları gelecekteki planlarınıza ve hedeflerinize bağlı olacaktır. İş arayanlar için yakın çevreden bir iş haberi gelebilir. Bu hafta profesyonel işlerinizde gerçek başarılara veya önemli ilerlemelere ulaşabileceğiniz bir hafta olacaktır. Belirli bir amaç için iş ya da seyahat için iyi zaman geçireceksiniz.

Terazi burcu bu hafta genel olarak, yeni bir iş aramanız için yararlı olabilecek bilgilerle sizi memnun edecektir. Bazılarınız iyi hak edilmiş bir takdir ya da iyi yapılmış bir iş için bir ödül alacaksınız. Makam mevki yükselmesine dair de sinyaller alabilirsiniz. Bu hafta seyahat etmek, bir aşk özellikle sevgilinizle aşk hayatında güçlü duygu ve deneyimler getirecektir. İlişkinizi bir akraba veya arkadaşınıza anlatabilirsiniz.

Hafta boyunca, sizin için önemli ilişkilerin gelişmesiyle ilgili memnuniyet söz konusu olur. Terazi erkekleri kendi arzularını gerçekleştirirken şanslı olacaklar, ancak bu deneyimi kimseyle paylaşmamalıdırlar. Terazi kadınları işlerinin rüzgarına kapılırlar. Odaklanın ve kendi iç sezginizi dinleyin.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Terazi burcu bu hafta özellikle de Pazartesi sabahından çarşamba öğleden sonraya kadar Terazi burçları özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanmanız gerekir. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir zaman konuşmasıdır çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Bununla birlikte, çevrenizden duygusal güvenceye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Eylül Yorumu

Cuma gününden Pazar gününe kadar sosyal iletişim ve keyif alma isteği artar. Aşk hayatında daha yumuşak sevgi dolu tarafınız ortaya çıkar. Gerçekten sadece arkadaşlık için değil, aynı zamanda aşk için de ilgileneceksiniz. Artan kişisel güzellik ve karizma, sosyal durumlarda popülerliği arttırır ve mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status