Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Terazi burcu haftalık yorumunda bu hafta bir erkekle ciddi bir görüşmeniz olabilir ya da finansal bir konuyla ilgili genel konuşmalar yapacağınız bir haftadır. Bir erkekten para almak mümkündür (akraba, iş ortağı, kurum temsilcisi vb.) Bu hafta, planınız veya işinizle bağlantılı haberlerden, birisinin kötü niyetli eylemlerini veya masraflarınızla ilgili kar girişimlerini açığa çıkaracak olan şeylerden endişe duyacaksınız. Ancak bu haftaki haberler her zaman kötü olmayacaktır, bu yüzden tepki vermeden önce tüm bilgileri kontrol edin. Birçok terazi burcu önemli bir mali durumun veya genel iş ilişkisinin çözümü ile ilgili faaliyetlerine devam edecek. Bazı gecikmelerle para almak mümkün.

Terazi burcu bu hafta boyunca, bir kız ya da genç bir kadını bir araya getirme ya da eğlenme fırsatına sahip olacaksınız. 35 yaşından büyük erkekler, karar vermeden önce daha dikkatli düşünecekleri bir finansal nitelikte ilginç bir teklif alacaklar. Genç Terazi kadınları kişisel neşe için vesile olacak. Sizin için önemli bir başarı, yeni kariyer fırsatlarının, kamusal ya da politik hayatın gelişimine kapı açacaktır.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorum

Terazi burcu Pazartesiden perşembeye bir fikrinizi aklınızdan çıkarmamak zor olabilir. Kendi düşüncelerinize ve fikirlerinize odaklanma eğilimi, başkalarının söylediklerini duymayacağınız anlamına gelir. Tartışmaları ve acımasız kelimeleri önlemek için, olumlu ve sakin bir şekilde olmayı deneyin. Sırları ortaya çıkarabilir veya birisinin senin hakkında dedikodu yaptığını keşfedebilirsin. Bu, hayatınızdaki olumsuz etkileri kesmek için iyi bir zaman ama intikam almak için bir zaman değil.

Ayrıca Bakınız: Terazi Burcu Ekim 2018

Cumadan Pazar gününe kadar, merhamet ve duygusal duyarlılık, diğer insanların ve genel olarak çevrenizdeki hislerle iletişim kurmanızı sağlar. Hayalleriniz ve hayal gücünüz daha canlı ve yaratıcı olacaktır. Bu meditasyon ve sanat çalışmaları için iyi bir zamandır. İyi bir ritim ve ses duygusu, dans ve müzik için mükemmeldir. Sevdiklerinizle, özellikle de aile fertleri, ortakları ve genel olarak kadınlar ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status