Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2017)

Terazi burcunda bugün ay oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu nedenle evinizle ilgili konularda yoğunlaşabilir ve bazı değişiklikler yapabilir, ev ihtiyaçlarınız alabilirsiniz. Ev içinde yapılacak iş veya temizlik varsa onları yapmak için zamanınız olacak. Ailen içerisinde tartışılması gereken duygusal konular varsa bunları ya yapabilirsiniz. Ebeveynler veya aile büyükleri ile sohbet edebilir, onlara danışabilirsiniz. Bugün şanslı renkler menekşe ve kömür grisidir. Şanslı sayılar 2 ve 38’dir.

Terazi Burcu Günlük Genel Yorumu:

Bugün daha bir sakin olun ve önceliklerinize dikkat edin. İşler hemen gerçekleşmezse umudunu kaybetmeden gayretlerinize devam edin. Bir anda hevesiniz kırılmamalı ve bir şeyleri yarım bırakmamalısınız.

Terazi Burcu Kariyer ve İş Hayatı:

Bugün kariyer alanında seyahat planları yapabilirsiniz ya da bir iş seyahati gündemde olabilir. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla sakin iletişim kurmakta güçlük çekeceksiniz.

Terazi Burcu Aşk ve İlişkiler:

İlişkinizde sevdiğiniz insan ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz ya d aona uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Özellikle aile bireyleri ile tartışmalar olabilir.

Terazi Burcu Para ve Finans:

Parasal ilerlemeniz ve kazancınız çok teşvik edici olmayacaktır. Harcamalarınızı kontrol altına alma hususunsa engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Sağlık:

İleri yaşta olan terazi burçları bugün sağlıklarına dikkat etmeliler. Sağlığınız için ekstra masraf yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status