Terazi Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında terazi burcu, harika bir ay olabilir. Meslek size güzel kazançlar sağlarken cömert bir gelir akışı olacaktır. Anne tarafından bazı mallar alabilirsiniz, oysa küçük kardeşler de bazı faydalara katkıda bulunabilir. Çalışanların maaş artışı veya iş terfi alma olasılıkları oldukça yüksektir. Eşinizle yakın bir ilişki içinde olabilirsiniz ve aile hayatınız keyifli geçecektir. Babanızın sağlığı iyileşirken, onunla olan yanlış anlamalarınız da çözülebilir.

Bazılarınız pikniklere veya eğlence gezilerine gidebilirsiniz. Birkaç şanslı gelişme birdenbire gerçekleşebilir. Ama şimdi aşk meseleleriyle uğraşmayı ertelemek daha iyi.

Terazi Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Hayat arkadaşınızla olan ilişkiniz yakın ve samimi olacak ve onunla eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Ancak yanlış veya pratik olmayan yaklaşımınız, evlilik için bazı iyi teklifleri kaybetmenize neden olabilir.

Finans: Parayla ilgili konular parlak görünüyor. İhtiyaç durumunda arkadaşlarınızdan da mali yardım alabilirsiniz. Harcamalarınızı dikkatlice planlamaya çalışın. Gereksiz harcamaları azaltarak, kredilerinizi bile geri ödeyebilirsiniz.

Kariyer: Bu, çalışanlar için umut verici bir zaman gibi görünüyor. Beklentilerinize göre sonuçlar verebileceksiniz ve samimiyetiniz ve bağlılığınız üstlerinizden övgü alacak. Ayrıca işyerinde kimlik bilgilerinizi kanıtlamak için mükemmel bir fırsat elde edebilirsiniz.

İş: Ticarette ilerleme, etkin operasyonlarınıza bağlı olacaktır. Azminiz, çabalarınızı son derece destekleyecek ve birçok engeli aşmanıza ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu dönem, benzersiz becerilerinizi de ilgi odağı haline getirebilir

Profesyoneller: Terazi uzmanları özgüvenle çalışacaklar ve bu onların optimum verimlilikle çalışmalarını ve yüksek verimlilik elde etmelerini sağlayacaktır. Elde ettikleri sonuçlar beklentilere göre de olabilir. Eylemlerinizi zamanın ve durumun ihtiyaçları doğrultusunda planlamaya çalışın. Bu size iyi bir dünya yapabilir.

Sağlık: Stres veya gerginliğe bağlı eklem ağrısı olasılıkları olsa da, genel olarak formda kalabilirsiniz. Bu nedenle, düzenli bir diyet rejimi izlemeye çalışın. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda tıbbi yardım alın.

Eğitim: Öğrencilerin şimdi başarıya ulaşmak için çok çalışmaları gerekiyor. Derslerinin pratik yönlerini iyi anlayabilirsin ama ifade etmekte zorlanabilirsin. Çalışmalarınıza odaklanmaya ve derslerinize daha fazla zaman ayırmaya çalışın. Ayrıca, diğer öğrencilerle düzenli olarak fikir alışverişinde bulunmaya çalışın. Bunlar, eğitim arayışlarınıza yardımcı olabilir.

Şanslı tarihler: 6,7,10,11,24,25

Şanssız tarihler: 4,5,12,13,26,27,28

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status