Terazi Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında terazi burcu sabır ile başarı kazanacaktır. Her çalışmanızı, bilginiz ve inancınız ile tamamlayacaksınız. Bu ay her şeyi doğru ve etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. Hayatınızdaki mücadeleleri sıralamaya yardımcı olabileceğinden, sıkı çalışmanızla birlikte ilahi güce güvenin. Entelektüel doğanızdan korunabilirsiniz. Bu ayki kişisel taahhütleriniz için önceliği verin. Bağımsız taahhütlerinizi ele alırken özellikle dikkat edin. Sağlığınıza iyi bakmanız ve zararlı gıda alımından kaçınmanız gerekebilir.

Eylül’de terazi burçları sahip olduğunuz ev veya mülkünüzde değişiklikler beklersiniz: onarım, iyileştirme, değiştirme veya satış ve daha fazlası. Bu ay, arkadaşın olan biriyle ilgili hayal kırıklığı yaşayacaksın. Duygusal olarak size zarar verebilecek bir yorumunu duyabilirsiniz. Genel olarak, Eylül geçici duygusal rahatsızlık yaratacak arkadaşlarla duygusal olayları bildiriyor. Başlangıçta bahsettiğim değişiklikler farklı bir doğaya dair endişeler yaratabilir. Ne olursa olsun, bunları çözülmesi gereken düzensiz durumlar ve çatışmalar olarak deneyim edeceksiniz.

Bu ay, arkadaş ya da akrabaların yanlış tavsiyesi nedeniyle bir şansı kaçırmanız olasıdır. Bu durumun sebebi ne olduğu ve bu hatalar zamanla daha sonra keşfedilecektir. Eylül, dikkatini kendi ailesindeki sorunlara çevirmesi gereken bir kadınla sorun yaratır. Bir anneye, büyükanneye, kızkardeşine, kızına vb. yardım etmen gerekebilir.

Ruya tabir

Bu ay özel bir amaçla olabilecek, bir sorunu çözmek için seyahatle ilgili masraflar olacaktır. Genç terazi burçları yeni bir aşkla ya da kurulu bir ilişkinin resmileşmesi ile ilgili olayları deneyim edeceklerdir. Terazi erkekleri sevgiyle ya da samimi deneyimlerle daha duygusal bir ay bekler. Terazi kadınları evlerinde birkaç gün geçirecekler ya da evlerini işe yaramaz eşyalardan temizleyecekler.

Terazi Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgi ve ilişkiler için bu ay mükemmel bir şekilde geçebilir. Duygularınızı ifade ederken karamsar düşüncelerinizden kaçının. Yaptıklarınızda net olun. Bu muhtemelen aşkınızı maksimum seviyeye çıkarabilir. Ev hayatınız iyi gidecek. Eşiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok ilgili olacaktır.

Terazi Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyer iyileştirme bu ay beklentilerinize göre olacaktır. Kendi becerilerinizi kullanarak imajını geliştirmek için bazı özel yetkilere sahip olabilir veya kuruluşunuzun temsilcisi olarak hareket edebilirsiniz. Kuruluşunuzun yararlarına öncelik verin. Finansal olarak, bu ay iyileşmeniz için uygun olacaktır. Bekleyen borç tutarlarınızı başarılı bir şekilde geri almak konusunda net olun. Farklı finansal kuruluşlar tarafından sunulan fonlarınızı yatırım planlarına yönlendirin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status