Terazi Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında terazi burcu, iki nedenden ötürü bu ay avantajlı bir konumda olacaklar. Gezegensel efendileri Venüs burçtan itibaren 11. Evde ve bu ilk nedendir. Ve ikincisi, işlevsel yararlanıcınız olan Merkür gezegeninin kendi burcunuza yerleştirilmiş olmasıdır. Bu ay şans yüzünüze gülebilir.

Hayatta ilerlemek için doğru rehberliği alabilirsiniz. Yolunuzda ortaya çıkabilecek tüm küçük zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Bununla birlikte, annenizle küçük yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz, ancak genel olarak, sizin yararınıza bazı şeyler yapabilir.

Uzun vadeli arzularınız şimdi yerine getirilebilirken, arkadaşlar size neşe verebilir. Ama çok fazla şey yanlış anlaşılma da olabilir. Bu ay, israf veya boşa harcamalardan kaçınmaya özen gösterin. Ayrıca, lütfen konuşmanıza dikkat edin.

Terazi Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Aşk için sıradan beklentiler görülür. Aşıklar, yine de huzurlu bir zaman geçirebilirler, ancak bu zamanda yeni aşk ilişkilerine girmemeleri tavsiye edilir. İlişkilerindeki ufak çapraşıklıklara rağmen eşler arasında güven ve şefkat artabilir. Hayat arkadaşınıza karşı da uyumlu olabilirsiniz ve bu, evli hayattaki sevincinize katkıda bulunabilir.

Para ve Kariyer: Ekonomik durumunuz inişler ve çıkışlar görebilir. Ancak para akışı, kişisel ve ailenizle ilgili ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamak için yeterli olacaktır. Gelir, eşinizden de gelebilir. Gelecekte size yardımcı olabilecek tasarruflara odaklanmaya çalışın.

Sağlık: Omuzlarınızda, boynunuzda veya kollarınızda rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Stres ve endişeler sağlığınızı etkileyebileceğinden lütfen gereksiz gerginlik almaktan kaçının. Yoga ve meditasyon yapmak zihinsel huzurunuzu geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,9,12,13,14,15,17,18,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,7,8,10,11,16,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status