Terazi Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında terazi burçları kendilerine güvenlerini biraz daha artıracaklar ve bazı yenilikler olacak. Özellikle iş alanında yeni fırsatlar ile karşılaşabilir ya da yeni bir işe başlayabilir. Bu ay yeniliklere karşı hazırlıklı olmalı ve uyum sağlamalısınız. Bir süredir iş hayatında talihsizlikler yaşıyor olabilirsiniz. Bu ay da çok fazla beklentiniz olmamalı, her türlü gergin ortamda sakin olmalısınız. Kendinize daha fazla güvenmeye ihtiyacınız var. Sosyal hayatınız ve aşk hayatınızdan memnun olabilirsiniz, ancak kariyer anlamında o kadar da mutlu değilsiniz. Bu ay aslında hayatınızda yenilenme sürecinin başladığını hissederek, değişimlere açık olursanız, geleceğe yönelik daha umutlu olabilirsiniz.

Ekim ayının başlarında terazi burcunu zorlayan yenilikler olacak. Bir şeylere adapte olmakta ve uyum sağlamakta güçlük çekebilirsiniz. Ancak kendinize güvenmeli, geleceğiniz için adım atmalısınız. Geri planda kalmak size pek bir şey kazandırmayacak. Ayın ilk haftasında iş hayatında başlangıçlar söz konusu olacak. İlişkisi olanlar için evlilik gündemde diyebiliriz. Özellikle 5 Ekim dolunay ile birlikte iç dünyanızda bazı çatışmalar olabilir. Ancak cesaretinizi toplamalı ve pozitif olmalısınız. Ne kadar yapıcı ve iyimser olursanız, o kadar iyi geri dönüş alacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerde sizin iyi niyetinizi gören kişilerden bir konuda destek almanız söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda sürprizlere açık olun.

Ekim ayının ortalarında terazi burcu ev değişikliği veya mal mülk alım satımı yapabilir. Bazı şeylere tekrar başlamak zor olacak. Yeterli gücünüz olmadığınızı düşünebilirsiniz. Ancak Ekim ayının ortalarına doğru bir şeylere yeniden başlamak şart olacak. 19 Ekim tarihinden sonra ise burcunda yeniay gerçekleşmesi ile birlikte aşk hayatında güzel gelişmeler seni bekliyor. Yeni bir aşka yelken açabilir ya da ilişkin varsa evlilik kararı gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Sürpriz bir seyahat ile yeni yerler görebilir, hiç gitmediğiniz yerlere giderek çok güzel yerler keşfedebilirsiniz. Yeniay özellikle parasal konularda çok hayırlı gelişmeler sağlayabilir.

Ekim ayı sonlarına doğru kariyer alanında hedefler peşinde olduğunuzu anlayabilirsiniz. Sorumluluklarınız ayın son günlerinde artmaya başlayacak. Hem aşk hem de iş hayatında hızlı gelişmeler olması sebebiyle bir anda gerilebilir, endişelenebilirsiniz. Yeniliklere adapte olmak zor olabilir. Fakat insanların sizden beklentilerini karşılamaya başlayacaksınız. Gücünüzü tekrar toplamanız gerekiyor. 22 Ekim sonrasında kararlılığınız artabilir ve enerjiniz yükselebilir. Kalbinizin kırık olduğu bir insan ile ayın son haftasında barışabilirsiniz. Aradığınız şefkati yakında doğru insanda bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan terazi burçları Ekim ayında ilişkilerinde önemli bir adım atmak isteyebilirler. Uzun bir ilişkiye sahipseniz, aileleri tanıştırabilir ve evlilik yolunda ilerlemek için önemli karar alabilirsiniz. Artık sevdiğiniz insan ile evlenmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatında Ekim ayında güzel şeyler sizleri bekliyor olacak. Ancak aşırı bağlılık duymanız kaybetme korkusu oluşturabilir. Bu da huzursuz edebilir. Sevdiğiniz insanla ilgili endişelerinizden kurtulmanız en hayırlısı olacak. Bu ay sevgilin ile duygu ve düşüncelerini paylaşmak, onunla daha fazla paylaşımda bulunmak ve daha çok vakit geçirmek isteyebilirsin.

Bekar veya yalnız olan terazi burçlarını bu ay aşk hayatlarında çok şaşıracakları olaylar bekliyor. Bir süredir tanıdığınız ve arkadaş gözüyle baktığınız bir insanla aranızda yakınlaşma olabilir ve sürpriz bir aşk başlayabilir. Buna siz de şaşıracaksınız. Bu ilişki Ekim ayında seni çok şaşırtacak. Sosyal çevren de bunu hayretle karşılayabilirler. Ancak birilerini unutmanda etkili olacak. İlgi görmek hoşuna gidebilir.

Evli olan terazi burçları iş hayatında bazı atılımlarda bulunmak için gereken cesareti sevdiklerinden bekleyecekler. Eşinizin sizi cesaretlendirmesi gerekecek. Bu ay eşinize çok fazla görev düşüyor. Özellikle fikirlerinizi değiştirmemeniz ve yeniliklere adapte olmanızda eşinizden yardım istemelisiniz. Aile hayatında bu ay herhangi bir sorunla karşılaşmayacak, huzur bulacaksınız.

Terazi Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Terazi burcu Ekim ayı iş ve kariyer alanında kapılarını yeniliklere açacaklarından bahsetmiştik. Yeni fikir ve projeler içerisinde olabilir, yeni bir işe başlayabilir veya iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız, artık birinin yanında çalışabilirsiniz. Ya da tam tersi bir yerde çalışıyorsanız, artık kendi işinizi yapacak cesareti bulabilirsiniz. Kendinize bu ay daha çok güveneceksiniz. Kariyer alanında artık geri planda durmanın fayda getirmediğini rekabet ortamına atılmanız gerektiğini anlayacaksınız. Geçmiş aylara göre kendinize daha çok güveniyor olmanız nedeniyle, iş hayatı artık size daha keyifli gelecek. Fakat iş ve aşk hayatınızda denge kurmak zor olabilir. Çok fazla stres yapmaktan kaçının. Bu stres yüzünden hep hayatta geride kalıyorsunuz. Daha inançlı ve kararlı olmanız gereken günler yaşıyorsunuz.

Terazi burçları Ekim ayı parasal konularda şanslı olacaklar. Ayın ortasından itibaren özellikle de 19 Ekim tarihinde burcunuzda meydana gelecek olan Yeniay ardından ekonomik anlamda rahatlama olabilir. Geçim sıkıntısı çekenler rahat bir nefes alabilirler. Ya da borçlarınızda azalma olabilir. Maddi yönden sizin için çok olumlu şeyler olacak.

Terazi Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında terazi burçlarının sağlıklarında ciddi bir şey olmaması ile birlikte yorgunluk ve özellikle beyin yorgunluğu olabilir. Bu ay kendinize vakit ayırmak, kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Çok fazla stres yapmak size zarar veriyor. Sağlığınız için stres faktöründen ne kadar uzak durursanız sizin için o kadar iyi olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status