Terazi Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında terazi burcu, eğitimleri ve sosyal ilişkileriyle ilgili olarak bu ay bazı değişiklikler bulabilirler. Bu dönemin, özellikle insanlarla nasıl başa çıktığın üzerinde senin üzerinde güçlü bir etkisi olabilir. Ve hatta kendinizi sosyalleşmek isterken bulabilirsiniz. Gezegen Jüpiter, şu anda hayatınızda doğru insanları bulmanıza yardımcı olmalıdır. Size değer verenlerle bağlantı kurmanızı sağlayabilir, oysa Venüs gezegeni tamamen yabancılarla bile bağlantı kurmanıza ve onlarla arkadaş olmanıza yardımcı olabilir.

Aşk ve ilişkiler: Manevi ve finansal konular arasındaki bazı uyumsuzluklar nedeniyle aşk hayatınız şimdi karmaşık olabilir. Venüs sizi materyalizme doğru sürükleyebilir, Mars ise çocuklara odaklanmanızı sağlayabilir ve birlikte bunlar bazılarınızın eşinize zaman bulamamasına neden olabilir. Ancak sevginizi, sevgilinize veya partnerinize yaratıcı bir şekilde ifade ederek fayda sağlayabilirsiniz. Onu pahalı hediyelerle etkilemenize gerek yok, ama güzel bir şiir ya da içten bir not bile sihri sizin için yapabilir.

Finans: Para akışı bu ay iyi olabilir ve satışlar veya işinizin iletişimle ilgili yönlerinden gelir elde edilebilir. Ancak birkaçınız üzerinde eşinizle bir işe yatırım yapmak konusunda biraz stres olabilir; ancak, bunun size yakın gelecekte kar getirmeyebileceğini fark edebilirsiniz. Bu, siz ve eşiniz arasında bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir ve bu nedenle, lütfen eşi iş ortağınız yapma konusunda dikkatli olun.

Bakınız: Terazi 2021 Yorumu

Kariyer: Bu, çalışanlar için zor bir dönem olabilir. Şimdiye kadar işyerinde amirlerinizle geliştirdiğiniz ve sürdürdüğünüz herhangi bir iyi ilişki, sizin tarafınızdan tek bir olumsuz söz veya eylemle kaybolabilir. Bu yüzden ofisteki konuşmanıza veya faaliyetlerinize oldukça dikkatli olmanız gerekebilir. İlerlemenizi kıskanan bazı meslektaşlarınız da olabilir ve size karşı biraz dedikodu yaratabilirler. Olumsuz bir titreşim yaratanlardan uzak durmak, bunun yerine değerlerinizi paylaşan ve size saygı duyanlarla bağlantıda kalmak daha iyidir.

İş: Ortaklık işi bir mücadele olabilir. İş anlaşmalarında da başarı bulamayabilirsiniz, oysa seyahatler gereksiz harcamalara neden olabilir. Bu nedenle, hem finansal hem de sağlık riskleri içerebileceğinden, yalnızca gerektiğinde seyahat edin. İyi dileklerinizin ve üstlerinizin tavsiyelerine dayanarak, artık genel olarak seyahat etmek istemezsiniz.

Profesyoneller: Terazi uzmanları doğaları gereği yetenekli ve yetenekli olabilirler ve ayrıca işlerinde çok tutkulu ve yaratıcı olabilirler. İşteki kıdemlileriniz size onlar için bir ilham kaynağı olarak bakabilir ve ilgi odağı olmanıza yardımcı olabilir. Bazı meslektaşlarınız da görevleri yaratıcı ve gayretle nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda rehberliğinizi isteyebilir. Bazılarınız, bu ay kendinizi, küçüklerinize ve hatta birkaç son sınıfa rehberlik ederken bir denetleyici rolde bulabilir.

Sağlık: Sağlığınızda küçük bir aksaklık olabilir ve bu nedenle şimdi kapsamlı bir tıbbi muayeneden geçerek fayda sağlayabilirsiniz. Bazılarınız, eşinizin sağlığının bile olması gerektiği kadar sağlam olmadığını görebilir. Bu belki de sağlıklı kalmak için birbirinizi destekleme ve motive etme zamanıdır. İkiniz de besleyici yiyecekler hazırlayabilirsiniz ve bu süreçte duygusal olarak yakınlaşarak birbirinizi iyileştirmeye çalışabilirsiniz. Aşktan daha iyi bir ilaç olabilir mi?

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı kendileri için iyi bulabilirler. Hayallerini ve özlemlerini durduran zorlukların ve engellerin ortadan kalktığını hissedebilirler. Satürn ve Merkür ile birlikte Güneş ve Jüpiter’in varlığının bunu mümkün kıldığı söylenebilir. Eğitim arayışlarındaki motivasyon eksiklikleri de şimdi tersine dönebilir. Üniversitede okuyanların yanı sıra okuldaki öğrenciler de bu ay boyunca kendileri için iyi bir yol bulabilirler ve bu, Mars gezegeninin konumlandırılmasından kaynaklanıyor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status