Terazi Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında faydalı olmasını bekleyebilirsiniz. İşteki coşkuları iyi ve bulaşıcı olabilir. Dürüst çabaları onları ödüllendirebilir ve beklemede olan işleri de tamamıyla tatmin edebilir. Bununla birlikte, başarılarıyla üretken olabilirler, ancak rakiplere karşı dikkatli olabilirler. Aynı zamanda, taahhüt vermeden önce iki kez düşünmeleri daha iyidir, aksi halde, kendilerini başlarına belaya sokabilirler. Bu insanlar yoğun ve eğlenceli bir sosyal hayata sahip olabilir ve bazıları da kültürel etkinliklere katılabilir. Şimdi eklem ağrılarından muzdarip olabilirler ve dolayısıyla diyetlerine dikkat etmeleri önerilir.

Aralık’ta terazi burçları size yakın ve uzakta yaşayan insanlar ile tanışabilirsiniz. Onlar sizin için olağandışı veya beklenmedik bir şekilde olacaklar. Bu tanıdıklar geleceğiniz için önemli olacak. Bu ay, 35 yaşında bir kadınla ilgili senin için önemli olacak bir şeye güveneceksin. Muhtemelen seninle tek bir çatı altında yaşamıyor ya da başka bir yerde yaşıyor. Bu ayda, muhtemelen sizden daha yaşlı olan veya işinizde önemli bir konumda olan bir kurumun temsilcisinden mali beklentileriniz varsa dikkatli olun. Aralık ayında, biriniz miras yoluyla ya da bir akraba ailesinden bir adamla para ya da başka bir yardım alacaksınız.

Aralık ayında, özellikle kişisel düzeyde sevinç için daha fazla vesile olacak. Bu sizin samimi veya evlilik partnerinizi, çocuklarınızı veya ailenizi ilgilendirebilir. Yeni Yıl tatilleri ile ilgili olanlar dışında toplantılar için vesile olacak. Bu ay başarı ile sizi memnun edecek veya 2019’da yeni ufuklar açacak bir teklif alacaksınız.

Aralık ayında, özellikle karmaşık durumlar veya problemler ortaya çıktığında aile ilişkilerinde gerginliklerden kaçının. Suçlamaların değiştirilmesine izin vermeyin, ancak makul, yeterli ve hızlı kararlar alın. Aralık ayında, bir çocuk veya genç insanla ilgili kısa bir süre, sorun ya da problemde aniden çözmeniz gerekecektir.

Terazi Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında istekleriniz gerçek olabilir. Yaşam partnerleri arasında güçlü bir duygusal bağ olabilir ve bu onları son derece mutlu ve tatmin edici tutar. Eşler arasında iyi destek ve işbirliği de olabilir. Evlilikleri de bazıları için kartlarda yer alıyorlar ve şimdi bir araya gelerek bir beraberlik yaşama başlayabilirler. Beklenti ve ihtiyaçları karşılama yönünde çaba göstermeleri iyi olabilir.

Ayrıca BakınızTerazi Burcu 2019 Yorumu

Terazi Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Daha az masrafla, tüm önemli alımları yapabilir ve diğer finansal gereksinimleri rahatlıkla karşılayabilirler. Ayrıca uzman tavsiyesi alabilir ve riskli yatırımlara yatırım yapabilirler. Bazı bekleyen ödemeleri geri alabilecekleri zaman, finansal durum genel olarak geçerli olabilir. Kariyer beklentileri umut verici olabilir. Terazi dünyası, bekleyen iş sorumlulukları ve bunların icra edilmesinde beklenen rolleri hakkında açıklık kazanabilir. Hedefleri zamanında karşılama konusunda özel olabilirler ve ayrıca ekstra saatlerde veya vardiyalı çalışmalarda da esnek olabilirler. Bütün bunlar, teraziler için üstünlüklerin elde edilmesini sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status