Terazi Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında terazi burcu bu ay aşk hayatında sizi gerçekten şaşırtacak olaylar olabilir. Mars, 9 Aralık tarihinde akrep burcuna giriyor ve bu durum aldığınız kararları tetikleyecek. Yeni kararlar almak ve yeni bir şeylere başlamak enerjinizi yavaşlatabilir. Bir sonraki adıma geçmeden önce biraz daha emin olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanız biraz zaman alabilir, ancak başladıktan sonra sonu gelecek. Mali fırsatlar, projeler ve girişimler ve genel olarak hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmenize izin veren fırsatlar için enerjik hissedebilirsiniz.

Venüs, 1 Aralık‘ta yay burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, iletişim ve görüşmelerle mücadele edebilir, zihinsel olarak konuşmalara odaklanamayabilirsiniz. Ya da kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Zihniniz dağınık olabilir, birkaç görev aklınızı karıştırabilirsiniz. Ya da yeni fikirler bulmaya ya da planlarınızı uygulamakta zorlanabilirsiniz. Başkalarıyla kolayca iletişime geçebilir ve daha açık fikirli olmak için kendinizi zorlamanız gerekebilir.

Satürn, yay burcunu bırakarak 19 Aralık‘ta oğlak burcuna giriyor. Satürn 2020’ye kadar Oğlakta olacak ve bu geçiş ev ve aile yaşamınızı, duygularınızı ve iç güdülerinizi daha çok önemsemenizi sağlayacak. Evde daha az kısıtlı ve sınırlı hissedebilir, baskı olduğunu düşünebilirsiniz. İlişkilerde daha basit bir yaşam tarzı tercih edebilirsiniz. Eviniz ve ailenin sorunları üzerinde durmak ve çözmek için zaman harcayabilirsiniz. Bazı aile fertleri ile daha yakınlaşabilir ve başkalarından daha da uzaklaşabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi ifade etmek o kadar kolay olamayabilir. İçe dönük olabilir ve duygusal isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak için mücadele edebilirsiniz. Duygusal güvenliğinizi artırabilir, başkalarıyla diyaloğunuzu iyi tutmaya çalışabilir ve huzursuz hissediyorsanız hayatınızın temelini güçlendirebilirsiniz. Bu, aynı zamanda, bir şeylere yeniden başlayacağınız, gücen sorunlarının temeline ineceğiniz ve ilişkilerde sorunları kendi açınızda irdeleyeceğiniz bir süreç olacak.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs, 25 Aralık‘ta Oğlak burcuna katılıyor. Bu geçiş süreci ile birlikte kendinizi hızla iyi hissetmeye başlayabilir ve evde, ailenizle birlikte, duygusal olarak etkilendiğiniz konularda veya dikkat gerektirdiği konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi güçlendirme veya genel olarak bir şeylere odaklanma çabası içinde olacaksınız.

Dolunay 3 Aralık‘ta ikizler burcunda oluşuyor ve bu dolunay ile büyük fikirlere ve büyük projelere odaklanmayı tercih ederek, daha büyük resme odaklanmak isteyebilirsiniz. Ancak bu küçük şeyleri görmezden gelmenize neden olabilir ve detayları atlayabilirsiniz. İnançlarınızı daha fazla savunabilirsiniz, ancak herkesin görüşlerine açık olmalısınız. Sadece kendi görüşünüz değil başkalarının da görüşlerini önemsemelisiniz.

18 Aralık günü Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür retrosu olacak ve bu ikinci şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için bu, eski bir düşünceyi veya kısa vadeli planı gözden geçirmek, bir şeyi yeniden öğrenmek veya yeniden öğretmek, tekrar etmek, bilgi aramak veya kendinizi ifade etmenin farklı bir yolunu bulmak anlamına gelebilir.

Terazi Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

7 Aralık ve 8 Aralık tarihleri terazi burçları için aşk hayatlarında şanslı olacakları günlerdir. Bu günlerde ilişkilerde sürpriz gelişmeler olabilir. Bu ay ilişki bağlarınız güçlenebilir.

Terazi Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

1 Aralık, 2 Aralık, 28 Aralık ve 29 Aralık tarihlerinde iş hayatında ve maddi durumunuzda önemli gelişmeler olacak. Ayın başında uzun vadeli hedefler belirleyebilir, yeni projelerinizi hayata geçirecek enerjiye sahip olabilirsiniz. Ayın sonuna doğru ise bazı emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status