Terazi Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında terazi burcu, iyi bir para akışı olacak. Sıkı çalışmanız ve kararlı çabalarınız, mesleğinizde benzersiz becerilerinizi ortaya çıkarabilir ve belirgin sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. İşyerinde tanıtım şansı da oldukça yüksektir. Ancak çalışma senaryosu bazen aniden donuklaşabilir. Bayan şansı bazılarınızda aniden gülümseyebilir. Annenin yanından bazı mülkler alabilirken, babanın sağlığı düzelebilir. Ama aşk meselelerinde temkinli davranmanız gerekebilir. Eşler arasındaki ilişki de endişe yaratabilir.

Aşk İlişkisi: Her ikisi de sevenler ve eşler, partnerleriyle olan ilişkilerinde dikkatli olmalıdır. Ortaklar arasında geçici ayrımlar olabilir ve hatta birbirinizle buluşamayabilirsiniz. Aile ilişkisi, üyeler arasındaki sürtüşmelerle birlikte biraz da acımasız olabilir.

Finans: Para konuları sizi mutlu edecektir. Ayrıca anneden birçok fayda elde etmeyi umabilirsiniz. Ancak harcamalarınızı dikkatle planlamanız gerekir. Gereksiz masrafları azaltarak kredilerinizi temizleyebilirsiniz.

Kariyer: Bu, çalışanlar için umut verici bir zaman olabilir. Dürüstlüğünüz ve bağlılığınız üstlerden takdir almak için beklerken sonuçları beklediğiniz gibi sunabilirsiniz. Ayrıca, ofisinizde değerinizi kanıtlamak için mükemmel bir fırsat elde edebilirsiniz.

İş Dünyası: Üstlendiğiniz herhangi bir ticaret faaliyeti alanında mükemmel olacaksınız. Ancak sonuçlar gecikebilir. Başarılı olacağınızdan ve kalıcı olarak tanındığından emin olduğunuz için rahatsız etmeyin

Profesyoneller: Terazi uzmanları, saat ve geçerli koşulları dikkate alarak faaliyetlerini planlamalıdır. Bu, optimum potansiyelinize çalışmanıza ve kaliteli işlerle çıkmanıza yardımcı olabilir. Bu size beklenen sonuçları da verebilir.

Sağlık: Sağlığınız belki ortalama. Lütfen günlük olarak fiziksel egzersizler yapın. Bunlar aktif ve enerjik olmanıza ve zindelik seviyelerinizi korumanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Eğitim senaryosu çok umut verici olmayabilir ve beklenen sonuçları almak için çok çalışmanız gerekebilir. Ancak bu, konularınız hakkında hem pratik hem de teorik bilgi edinmenize yardımcı olabilir.

Şanslı tarihleri: 5,6,7,15,16,17,20,21

Şanssız tarihler: 8,9,13,14,22,23

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status