Terazi Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında terazi burcu uzun süredir görmediğiniz kişiler ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. Mesela ailenizin bir üyesi olan bir arkadaşınız veya akrabanız, bir daha hayatınızda tekrar yer alabilir. Bu ay içinde, size yalan söylemeye çalışan, sizi yanlış yönlendirecek ya da başkasının yararı için sizi yönlendirecek bir kadınla olan ilişkinize dikkat edin. Ağustos ayında bir erkeğin kaybı veya ayrılığıyla şaşıracaksınız. Bir davaya veya başka bir yasal davaya karışıyorsanız, bir kadın tarafından yapılan hareketler veya vaatler konusunda dikkatli olun. Sizi yanıltmaya çalışan kişiler olabilir. Bu ayki iyi olaylar ve deneyimler aşk hayatınızla ilgili olacak. Artık eşinizin (eğer varsa) hala sizi şaşırtacak bir şeyleri olduğunu anlayacaksınız. Eğer romantik bir partner ile ilgilenmiyorsanız, Ağustos farklı mesafelerden insanlarla yeni tanıdıklar için iyi bir ay olacaktır. Şimdi bir erkek ya da genç bir adamın sağlığına dikkat etmek zorunda kalacaklar.

Ağustos’ta terazi burçları çeşitli temas ve çatışmalar (çoğunlukla plansız) çeşitli sıkıntılara veya muğlak ilişkilere son vereceksiniz. Size zararı dokunan kişiler hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Elbette, her zaman olduğu gibi, dikkatinizi ve şikayetlerini dikkatinize çekmeye çalışan insanlar da olacaktır. Bu ayda, sizin için önemli eşyaları kıracak veya onlara zarar verecek çocukların yaramazlıklarına kızmayın. Sizin için değerli olan şeyleri önceden daha iyi saklayın.

35 yaşın üzerindeki terazi erkekleri, bir söz, teklif ya da başka bir anlaşmanın beklenmedik bir şekilde reddedilmesine maruz kalacaktır. 35 yaşın üstündeki terazi kadınları bu ay büyük değişiklikler yapmamalılar. Çünkü artık ayrıntıda eksikler ya da daha sonra üzülecekleri hatalar yapabilirler. 35 yaşın altındaki erkekler, gergin beklenti içinde olacağı özel olaylar konusunda çok endişeli olabilirler.

Bu ay, kişisel yaşamınızda sürekli bir büyüme gözlemleyeceksiniz. Ev hayatı, zihinsel huzur ve mutluluk sunacaktır. Tamamlanmış görevleriniz için takdir kazanacaksınız. İletişimde iyileşme sizi mutlu edecektir. İletişiminizde şeffaf olmanız gerekir, ki bu da eylemleriniz üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Birkaç kısa ve verimli yolculuklara katılabilirsiniz. En sevdiğiniz konular hakkında bilgi alır ve doğru şekilde kullanırsınız. Sosyal çevrenizdeki hayırlı görevlere katılacaksınız. Ailenizle keyifli bir yolculuk, memnuniyet verebilir. Bu ay sağlık durumunuz normal olacak.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ayki aşk hayatın normal olacak. Partnerinize sözler verirken dikkatli olun, çünkü ilişkiniz için temel olarak kabul edebilir. Eğer tutamazsanız ilişkinizde büyük sıkıntılar olabilir. Eşinizle hoş olmayan konuşmalardan kaçının, çünkü bu ay iç sorunları çözmede yardımcı olmayacaktır. Bu ay ilişkisi olanlar geleceğe dair bir karar vermeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali durumunuz bu ay ortalama olacaktır. Başkalarından borç para almaktan kaçının. Zorunlu olarak gerekirse, daha düşük miktarlarda borç alın. Daha az para girişi nedeniyle, acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilirsiniz. Bu ay kariyerinizde sıkıntılı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Öz güven, görevlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Meslektaşlarınız sizinle bir mesafeyi koruyabilir. Kimseyi sinir etmeyin ve sorunları ateşlemeyin. Bu sorunların rutin çalışmalarınızı etkilemesine izin vermeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status