Terazi Burcu 2024 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

Terazi Burcu 2024 | Terazi Yıllık Burç Tahminleri 2024

2024’de terazi burcunu neler bekliyor?

2024 yılına göre Terazi’nin rüya gibi bir ilişki bulması için uygun bir dönem olacak ancak zarar görmüş bağlar bile yeni bir şans yakalayacak. Şans size geri dönüyor ve işte ve mali açıdan hoş sürprizler bekleyebilirsiniz.

Yılın başlangıcı olumlu haberler getirecek ve sizi endişelendiren bir aile meselesindeki sorunları çözecek. İşinizde iyileşme görmeyeceksiniz ama bu yılın ikinci yarısında değişecek, o yüzden sabırlı olun.

Bahar yeni bir enerji getirecek ve engelleri aşarak işinizde ilerleyecek.

Yaz aylarında Venüs’ün hareketi ile birlikte başkalarına karşı duygularınızı içtenlikle ifade edeceğiniz ilişkilere odaklanacaksınız. Saf ve romantik bir ruh olacaksınız. Cevap uyumlu bir şekilde bir arada yaşamak olacak ve sevdikleriniz yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Tüm ilgiyi üzerinize çekmeyeceksiniz ama doğru zamanda başkalarını büyüleyecek ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız.

Dengesiz bir ilişki içindeyseniz, sonuçlar Venüs’ün geçişiyle güçlü bir şekilde kendini gösterecektir. Buna rağmen her şey kaybolmayacaktır, çünkü bu sefer olumlu değişiklikler ve yeni başlangıçlar getirir ki bu, henüz ruh eşini bulamayan Teraziler için bile iyidir.

Sonbaharda Merkür karar verme yeteneğinizi kötüleştirecek ve anlaşmazlıklarda tarafsız kalmayı tercih edeceksiniz. Bu nedenle ölçülü bir tutum benimsemelisiniz. Bu dış zorluklara rağmen kendinizi sakin hissedecek ve gerektiğinde bir uzlaşma bulacaksınız.

2024 yılında kariyerinizde sonuçlara ulaşacaksınız. Ancak yalnızca kendinize güvenmeniz gerekecek; bu da ilk birkaç ayda zor olabilir. Kendinize özgü tarzınızla savunacağınız doğru yolu yavaş yavaş seçeceksiniz. Yılın ikinci yarısında hem derslerinizde hem de işinizde ilerleyecek ve çok başarılı olacaksınız. Terazi burcu, Plüton’un yaklaşık yirmi yıl boyunca kalacağı Kova burcuna girişinin etkisini hissedecek. Bu nedenle iş ve özel yaşamınızda olumlu dönüşüme hazırlanmalısınız.

Emeğinizin meyvelerinin tadını çıkaracak ve kendinize hak ettiğiniz dinlenmeyi sağlayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status