Terazi Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da terazi burcunu neler bekliyor? Terazi burcunda bu yıl tutarsızlık ve eşitsizlikle dolu bir on yıl sonra sizin için bir geri dönüş yılı olacaktır. Yaşamın tüm önemli olaylarında taze hissedeceksin ve enerjiniz yüksek olacak, olanaklar elde edersiniz. Tecrübe kazanabilir ve hayat nüansları hakkında diğerlerinden daha iyi bilirsiniz. Bazılarınız acı bir geçmişten geçtikten sonra kendi başınıza önemli kararlar alabileceksiniz. Yolunuza çıkan her şeyi almak için iyi organize edilmiş olursunuz. Herhangi bir engelle başa çıkmak ve isteklerinize sahip olmak için hızlı ve akıllı olun.

2019 yılında terazi burcu oldukça yaratıcı ve sanatsal bir yıl olması muhtemeldir. Faydaları, Şubattan Nisan ayına kadar yakın iş ortağınız veya arkadaşınız aracılığıyla size gelir. Nisan ayının başına kadar, kişisel gelişiminizde bulunduğunuz yere bağlı olarak eğitim veya öğretim sunar. Eylül ayı sonlarında hayatınız yukarı doğru bir aşamaya doğru ilerler ve seyahat için ya da ilgi alanınızı genişletmek için fırsatlar size gelir.

Terazi Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl kariyer hayatınızda önemli dönüm noktaları olabilir. Geçmişte seni deli eden belirsizlik ortadan kalkar. İşyerinizde kesin ve istikrarlı olacak, ödüller kazanacaksınız. Geçmişteki tecrübelerinizi işteki önemli durumları ele almak için kullanırsınız. Ofisteki meslektaşlarınızla samimi olun. İş stresi önemli ölçüde azalır ve ofiste kolayca nefes alabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde periyodik hedefleri zor bulamazsınız. İşe dahil olanlar iyi kazanç sağlayabilir.

2019’da finansal yönler elverişli görünmektedir. Bazı ani harcamalar olabilir, bu nedenle istenmeyen harcamaları en aza indirin. İyi bir finansal danışman yardımıyla önemli finansal hedefler belirlemek gelecekte daha faydalı olabilir. Yeni yatırımlara başlamak, gelecekteki harcamalarınızı yönetmenize yardımcı olabilir. Ailenizde kontrol edilemeyen masraflar olabilir.

Terazi Burcu 2019 Eğitim Hayatı

Bu yıl rekabetçi olabilir, dolayısıyla gösteriye hazırlıklı olun. Bu yıl, yoğun rekabet nedeniyle sıkı çalışmanız istenebilir. Sizi başkalarına motive etmeden sınavlara hazırlanmaya başlayacaksınız, bu da ebeveynlerinizi ve akrabalarınızı şaşırtabilir. Çalışmalarınızda daha iyi performans göstermenize yardımcı olabilir. Olağanüstü sonuçlar için çalışmalara daha fazla konsantre olun.

Terazi Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Bu sene sağlığınız normal olacak ve sizi enerjik hissettirecek. Seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Bazılarınız kanla ilgili problemlerden ve tansiyonda tutarsızlıktan şikayet edebilir. Yoga yapmak ve anlamsız tartışmalara tepki vermemek, bu sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Kızarıklıktan kaçının. Diyabetik iseniz dikkatli olun. Fiziksel aktivitelere dahil olmak sağlığınızı artırabilir. Bu yıl sağlık hedeflerini belirlemek için ideal bir dönem. Spor salonuna ilgi duyuyorsanız, bu yıl, tutarlı çabalarınız ödüllendirilecek.

Terazi Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl, ilişkilerde bulunanlarınız, duygularınızı sevdiklerinize ifade etmeyi beklemek zorunda kalabilir. Şaşkınlıklar aşırı derecede sarsılabilir. Yılın ilk yarısında güvenliğiniz olmayabilir ve anormal hissedebilirsiniz. Daha sonra çeşitli kaynaklardan destek alabilirsiniz. Bu nedenle, doğru zaman ve hareket etme fırsatı için sabırlı olmanız gerekir. Evdeki ve ofisteki işleri daha iyi gözlemlemeye başlayacaksınız. Bundan sonra ne yapacağınızı planlayabilir ve buna göre işler yapabilirsiniz. Zekanız, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size bir yardım eli sunacaktır. İlişkinizi engelleyebileceğinden, eşinizle sözlü tartışmalar yapmaktan kaçının. Ocak ayı ortası ve Nisan ortasından Mayıs ortasına kadar ilişkiniz diğer insanlar tarafından oldukça zorlanabilir. Şubat ve Mart aylarında da sevdiğiniz insandan fazlasıyla ilgi görebilirsiniz.

Terazi Burcu Ocak 2019 Yorumu

Mutlu Yıllar! Bu ayki neşeniz insanları şaşırtacaktır. Tabii, iletişimde sorun yok. Birçoğunuz konuşma becerilerinizle karşı tarafı kolay ikna edebilecek. Sizinle ilgili farklı görünebilecek şey, karşılaştığınız şey güçlü, dinamik, iddialı. Bu ay sizi itiraz edebilecek kişilere dikkat edin. Size karşı aşırı tepki gösterebilirler.

Terazi Burcu Şubat 2019 Yorumu

Çoğunuz bu ay normal düzene devam edecek. Biri ile dertleşerek kendini daha iyi hissedeceksin. Aynı zamanda kendi işinize çok odaklanacaksınız. Sosyal hayatına müdahale edecek bir takım olaylar olabilir. Sizi tanımak isteyen biri olabilir.

Terazi Burcu Mart 2019 Yorumu

Bazılarınız hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yüksek bir hayal gücüne sahip olacak. Bu ay başkaları ile ayın ortalarında yüzleşmekten kaçınmanız gerekiyor. Geri kalanınız sadece gelecek aya kadar ılımlı olmalı, stresten uzak durmalıdır.

Terazi Burcu Nisan 2019 Yorumu

Risk almayı düşünmüyorsanız, bu ay yapabileceğiniz sayısız şey var. Başka bir deyişle, bir şeye bir şans verirseniz, nasıl çalıştığını görmeden önce, hemen yanlış bir seçim yaptığınızı düşünmeyin. Olumlu düşünün ve olumsuzluklara kendinizi ikna etmemeye çalışın. Ve eğer bir şeyler ters giderse, sadece başka bir yöne gitmeyi seçmiş olsaydınız ne olabileceği üzerinde durmayın.

Terazi Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Bu ay ruh halinde dalgalanmalar olabilir. Etrafınızdakiler sizi pek çok konuda strese sokabilir, baskı hissedebilirsiniz. Zihniniz oldukça keskin olacak ve mevcut tüm bu enerjiyle, önemli bir kararı bile zorlayabilirsiniz. Alacağınız kararlar, büyük olasılıkla iyi olacaktır. Başkalarına bu ay yanlış bir şey söyleyip söylemediğinize dikkat edin. Bunu yapsanız bile, yine de çıkış yolu bulmaya çalışın.

Terazi Burcu Haziran 2019 Yorumu

Bilgi sahibi insanların fikirlerine ve desteğine ihtiyacınız olabilir. Etrafındaki tüm yaşlı insanlarla sohbet etmek nihayet para verdi! Yaşlı bir kişiden veya yetkili birinden size gelmek için biraz yardım alın. Bu yardım, hayatınızın amacını gerçekleştirmede size gerçekten yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu olgun “belirli biriyle” özel bir resmi ilişki geliştirme olasılığı da var. Bu ay bekarlar platonik ilişki yaşayabilir.

Terazi Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Tüm ay boyunca dinamik ve o kadar sevimli olacaksınız. Hayatınızdaki her şeyin ayın ilk kısmında sizi zorlamaya başladığını hissedebilirsiniz. Sorunlarınızdan kaçmak isteyebilir, görevleriniz ile çok fazla zaman geçireceksiniz.

Terazi Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Çoğunuz ayın başında iyi bir ruh halinde olacaksınız. Konuşkan olacaksınız, bazılarınız enerjik olacaksınız ve elbette çevrenizdeki herkesi kendinize çekebileceksiniz ama bu yeni bir şey değil! Ayın ilerleyen günlerinde sakin bir ruh hali içine girebilir ve çevrenizdekiler, özellikle yaşlı insanlar üzerinde çok olumsuz bir izlenim bırakabilirsiniz.

Terazi Burcu Eylül 2019 Yorumu

Bu ay, son derece büyüleyici, parlak ve sevimli olacaksınız. Bu sayede, herkesin güven ve sempatisini kazanabilirsiniz. Karşı cinse karşı özellikle ilgi çekici olabilirsiniz ve sizler de ilgi çekici olmaktan keyif alacaksınız. Bazı insanlar eleştirebilir ama onlar sadece kıskançtır. Yapmaya çalıştığınız her şeyi başarabileceğini hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Ekim 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Bu ay sadece eğlenmek için harika bir zaman değil, aynı zamanda ekstra esprili, çekici ve parlak olacaksınız! Ayın ilk yarısında birçoğunuz için pek çok şey iyi gider. Görevleriniz çoksa endişe etmeyin! İşler ayın ortasından sonra herkes için yoluna girer. İyi kariyer seçimleri yapabilir ve yollarına çıkmak için iyi şanslar arayabilirsiniz.

Terazi Burcu Kasım 2019 Yorumu

Bu ay pek fazla bir şey olmayacak, ayrıca etrafındaki herkesle fikirlerinizi paylaşmaya istekli olacaksınız. Çok sevimli, çok çekici ve çok konuşkan olacaksın. Hayatının hikayesi gibi görünüyor, değil mi? Bazı insanlar bana bir önyargı göstermekle suçlanabilirsin.

Terazi Burcu Aralık 2019 Yorumu

Bu ay tatil mevsiminin tadını çıkarmaya çalışın. Şirin, esprili ve hazır olacaksınız! Bazılarınızın iyi şansları olabilir, yaptığınız her kararın doğru olduğu görülecektir. Ayın ortasında, zor zamanlar geçirilebilir. Bazı sorunları görmezden gelebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status