Terazi Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de terazi burcunu neler bekliyor? Terazi burcunda bu yıl sizin için iyi ve kötü olanın bir araya geldiği bir döneme işaret eder. İyi şans ve zor zamanlar bir arada olacak. Şansınız olsa da bazı zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecek. Hırsınız kademeli olarak artacak ve tanınmanız ve büyümeniz gerektiğini göreceksiniz. Bu yıl, ürettiğiniz dinamizm düzeyinde bir artış göreceksiniz ve yeni bir büyüme döngüsü sizin için başlamak üzeredir. İş hayatında başarınız kademeli olarak artabilir. Artık bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünseniz de, bazı sorunların çıkması sizin planlarınızı erteleyebilir.

2018 yılında hem kişisel olarak hem de aile hayatınızda ne yapmanız gerektiğinden pek emin olamayabilirsiniz. Ancak yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek istediğinizin farkındasınız. Şubat ve Mayıs 2018 arasında pek çok değişik düşünceye sahip olabilirsiniz. 2018 yılının ikinci yarısına girerken hayatınıza yeni bir yön vermeye başlayabilirsiniz. Yeni bir hedef belirleyebilir ya da yeni alacağınız kararları uygulamaya koyabilirsiniz.

Terazi Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Terazi burcu iş ve kariyer hayatında 2018 yılında zorluklarla uğraşıyor olacak. Yine de bazı fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte zorluklar fırsat olarak görülebilir. Özellikle zoru başarmak beraberinde ne kadar istikrarlı ve çaba gösteren biri olduğunuzu çevrenize göstermenizi sağlayabilir. İş hayatında tanınmanızı sağlayacak ve isminizi duyuracak pek çok şans kapınızı çalabilir. Terazi, zorluklarla başa çıkmada agresif olabilir, bu da ekibinize baskı oluşturabilir. Konuları dikkatle ele almalısınız çünkü özellikle Mayıs ve Ağustos 2018 arasında daha değerli bir ekip üyesi aranızdan ayrılabilir. Kısa süreli seyahatler de 2018 yılına kadar önemli ölçüde artabilir.

Bu sene sizin için yeni sorunlar ve fırsatlar oluşacak. Ancak aceleci olmanız gereken iş kararları da olabilir. Özellikle çalışma hayatında şan şöhret sahibi olmak isteğiniz artacak. Bununla birlikte, çok zaman harcamanız gereken rahatsız edici fırsatlar olabilir. Terazi burcu yeni iş fırsatları oluşurken sadece kaliteli müşterilerin ve güvenilir kişilerin peşinde olmalıdır. Sıkı çalışma ve disiplinli bir program ile belirsizliklerin üzerinden gelebilir ve bazı şeyleri netleştirebilirsiniz. 2018 yılında kariyerinizde geleceğinize daha net bakmaya başlayacaksınız.

Para konusunda Ekim 2018 sonrasında her şey daha iyi yoluna girebilir ve ekonomik sorunlarda azalma olabilir. Ufak tefek para problemleri olabilir. Bu yıl gayrimenkul konusunda yanlış kararlar alınabilir. Satın alma veya satma işlemlerinde çok temkinli olmalı, aceleci davranmamalısınız.

Terazi Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

2018 yılında terazi burçları aşk ve evlilik konularında pozitif gelişmeler ile karşılaşacaklar. Yeni ilişkiler canlanmaya devam edecek. Ekim ve Kasım 2018 boyunca heyecan verici ve meraklı bir ilişki yaşanma olasılığınız yüksek olacak. Ancak aşk hayatında büyük kararlar vermek için iyi bir yıl değil. Herhangi bir evliliği ertelemek veya Aralık 2018‘den sonra evlilik ile ilgili kararları vermek daha iyi olur. Evlilik konularında karşı tarafı daha iyi tanımak ve kendini buna hazır hissetmek çok önemli olacak. Bununla birlikte, Mayıs 2018‘den sonra ev ve ilişki konularında eşler arası birçok öfke ve hoşnutsuzluk ortaya çıkacaktır. Terazi burçları Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca baskı hissedebilirler. Bu yüzden partneriniz ile aranızda problem olabilir. Evlilik konularında herhangi bir fiyaskoyu önlemek için sabırlı olmalı ve iyi niyetli biri olduğuna inanmanız çok önemlidir. 28 Ağustos 2018 tarihine kadar sevdiğiniz insan ile mümkün olduğunca tartışmadan kaçının.

Genel olarak, 2018 iyi bir yıl olacak, ancak zorluklarla uğraşmanız da gerekecek. Ekim – Aralık döneminde emeklerinizden güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Terazi Burcu Ocak 2018 Yorumu

Ocak ayı boyunca oldukça cesur, cesaretli ve korkusuz davranılacağını gösterir. Sosyal hayatınızda dostlarınız tarafından daha sık aranıp sorulabilirsiniz. Manevi eğilimler, hac ile ilgili kısa yolculuklar da sizin için mümkündür. Bilgelik ve öğrenme isteğine sahip olabilirsiniz. Karar verme yetenekleriniz bu dönemde iyi olacak. İşyerindeki haysiyet, şeref ve saygınlığınız artabilir. Ayrıca meslektaşlarınızla ego tartışmalarına yol açabilecek liderlik niteliklerinizi geliştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz güç ve prestij ile iş hayatında ilerleme elde etmek de mümkündür.

Terazi Burcu Şubat 2018 Yorumu

Şubat ayı sizin için güç işaretlerini gösterir. İş yerinizdeki görev konumunuzu korumanız önemlidir. Şöhretin yükselişi ufukta görünüyor. Zihinsel baskıyı hafifletebileceğinden, işyerinde herhangi bir ego çatışmasından kaçınmalısınız. Bu dönemde saygı ve şöhret sahibi olabilirsiniz. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler devlet kurumlarından fırsatlar alabilirler. Çalışan kişiler için mali kazançlar iyi olacak. Yeni teşebbüslerde başarı yüksek görünüyor. Bu ay içinde sosyal çevreniz genişleyebilir. Genel olarak, bu ay pozitiflik ve refah getirecek.

Terazi Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayında kariyer için parlak bir dönem sizleri bekliyor. Çalışan kişiler için, parasal kazançlar ve işteki büyüme artacak. Yeni projelere girmek olumlu sonuçlar doğurabilir ve sosyal ağınızı genişletebilir. Kıskançlık meslektaşlarınız arasında hakim olabileceğinden, rakiplerinizin başarıya giden yolda engeller oluşturması muhtemeldir. Ufak sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Herhangi bir dava önlenmeli, aksi takdirde çok fazla harcama yapılabilir. Sağlık konularında masraflar üstlenilebilir. Gereksiz anlaşmazlıklara maruz kalmamalısınız.

Terazi Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan ayı sizin için rekabette artışa işaret ediyor. Beceri yeteneklerinizde artış ile meslektaşlarınız rekabeti artırabilir. Kıskançlıktan kurtulma olasılığı yüksektir. Bununla birlikte, işyerindeki herhangi bir çatışmada yer almaktan kaçınmalısınız. Vücudunuzu aşırı miktarda yormamalı ve gerektiğinde dinlenmelisiniz. Eşiniz ruh hali değişiklikleri yaşayabilir ve bencil davranarak canınızı sıkabilir. İş ortaklarınızın finansal kazançlar elde etmeleri muhtemeldir. Yabancı seyahatler size faydalı olabilir. Ticaretiniz veya işletmeniz genişleme fırsatları görebilir. Ayrıca eşinizin da kazancında artış olması mümkündür.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs ayında eve giren para miktarında önemli bir artış olabilir. Eşiniz benzeri görülmemiş bir büyüme yaşayabilir ve bu durum onun davranışlarını değiştirebilir. İş yolculukları faydalı olacak. İş ortakları, mali karların birincil kaynağı olabilir. İş alanındaki büyüme olasılığı yüksektir. Finansal cephede bazı hayal kırıklıkları da olabilir. Tasarruflarınızı dikkatli bir şekilde yönetmek ve borçlarınızı zamanında ödemek için programlı olmalısınız.

Terazi Burcu Haziran 2018 Yorumu

Haziran ayında para konularında şans çoğunlukla sizin lehinize olacak. Birkaç kısıtlamaya rağmen, nakit akışı bu süreçte tatmin edici kalıyor. Manevi duygular ağır basabilir ve hatta hac yolculuğu yapılabilir. Aynı zamanda yeni meditasyon yöntemleri deneyebilir ve iç huzur sağlama arayışında olabilirsiniz. Güneş sizi cesaret, ego konusunda destekliyor ve bu ay içinde güzel işler yapmaya teşvik ediyor.

Terazi Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Manevi duygularınız artıyor ve dini yönden öğrenmeye istekli olacağınız bir ay diyebiliriz. Genel birikimlerinizde artış olabilir. Güneş size sağlam bir cesaret, ego ve inisiyatif vermeyi vaat eder. İşler veya aile işlerinde tanınma ve şöhret olabilir. Evde birtakım uyumsuzluklar gözükse de, saygınlığınız artıyor gibi görünüyor. Geçici bir iş sonrasında kalıcı olabilir, ancak varlık edinme ve eğitim konuları endişe kaynağıdır. Aile büyüklerine ait mülkiyetlerde anlaşmazlıklar olası görünüyor.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos, pek çok maddi kazanç açısından umut vadeden bir ay gibi görünüyor. Bu ay pembe bulutlar üzerinde gibi hissedebilirsiniz. İş hedeflerinizde istikrar önemli olacak. iş veya aile şirketleri için iyi sonuçlar gelebilir. Refah ve huzur hakim olacak. İş hayatında daha çok insan tarafından tanınabilirsiniz. Bol servet, yüksek nakit akışı ve iyi bir gelir olabilir. Ancak ev içi uyumda zorlanabilirsiniz ve bu durum endişe verebilir.

Terazi Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül ayında temkinli olmanız gerekiyor. Mali kazançlar azalabilir. Yabancı bir ülke ile iş teması da olabilir. Genel anlamda refah olmasına rağmen, bazı maddi kayıplara maruz kalınacak. Bazı ödüller elde etmeyi başarırsanız, hayır işlerine yönelik bağışlar yapmaya çalışın. Bu ay içinde insanlarla samimi olun. Bununla birlikte, başkalarının işlerine fazla karışmamaya gayret edin.

Terazi Burcu Ekim 2018 Yorumu

Tüm çabalarınızda en iyi adımınızı atmanız gereken bir ay gibi görünüyor. Mali kazanımlar kaybolmakta ve kayıplar artmakta. Sağlık yönünde de bazı özel bakıma ihtiyacınız var. Hastalık harcamaları ekonominizi bozabilir. Baş ağrısı, ateş, deri, mide ve kemik ile ilgili sorunlar artıyor olabilir. Bu ay temkinli olun ve birikimlerinizi, paranızı ve varlıklarınızı iyi planlayın. Cazibeniz ve kişisel manyetizmanız düşük olduğu için isim ve şöhret ılımlı olacaktır.

Terazi Burcu Kasım 2018 Yorumu

Sağlığınıza dikkat edin. Sağlığınızda iyileşme olabilir. Daha önce sağlık faturalarında harcanan para sizin için oldukça fazla gelebilir. Kişilik ve manyetizma da yükselişte görünüyor ve genel refaha ulaşmak için güce sahip olacaksınız. Pahalı şeyler satın alınabilir ve nakit paranın artması muhtemeller arasındadır. Mali durum ve gelir kaynakları artıyor. Bu ay daha iyi sağlığınız olduğu için kazanç kapasitenizin oldukça yüksek olması bekleniyor.

Terazi Burcu Aralık 2018 Yorumu

Bu ay oldukça cesur ve korkusuz olacağınız aydır. Zenginlik artabilir ve yükselişe geçebilirsiniz. Sosyal çevrenizde aranan isim olacaksınız. Manevi duygular ağır basacak. Mali durum güçlü olacak ve kararlarınıza değer verilecektir.  Bilgelik ve hevesle, maddi başarılar elde etme gücüne sahip olursunuz. Geçim kaynağınız umut vericidir ve mali durum güçlü kalmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status