Kahve Falında Telefon Görmek

Falda telefon görmek, tez vakitte gelen bir telefon haberi ile çok büyük bir sevinç yaşamaya yorumlanır. Bir yerden sabır ile beklenen haber varsa bu haber size ulaşır. Sevdikleriniz de sizi arayarak tebrik edebilirler. İş başvurusu yapan ya da başka bir başvurusu olan ve önemli bir haber bekleyenlere gelen telefon haberi sevindirir ve başvuruları onaylanır. Sevdiğinden ayrılan biri için sevdiğiniz insanın sizi arayarak geri dönmek istemesine yorumlanır. Eski sevgiliniz sizi telefon ile arayarak görüşmek için ısrar edebilir. Beklenen telefon haberi gelir ve mutluluk artar.

Kahve falında telefon görmek, ailesinden uzakta olan biri için ailesinden gelecek olan müjdeli bir habere yorumlanır. Aile fertleri sizin mutlu olacağınız bir haber iletebilirler. Bebek bekleyen bir yakınınız da olabilir.

Kahve Falında Telefon Ahizesi Görmek

Bir süredir görüşmediğiniz ve haber beklediğiniz her kim varsa yakında sizi aramasına ve halinizi hatırınızı sormasına yorumlanır. Eğer sizi unuttuğunu sandığınız ve inat edip sizin de aramadığınız biri varsa, bu kişi arayabilir.

Kahve Falında Ev Telefonu Görmek

Yeni bir yere taşınmak şeklinde yorumlanır. Ev değiştirmek isteyen iri başka bir yere taşınabilir. İş veya başka sebepler ile de ev değişikliği yapılabilir. Gelecek günlerde alacağınız bir haberle ev bakmaya başlayabilirsiniz.

Kahve Falında Ankesörlü Telefon Görmek

Eski dostlarınız  ile tekrar yollarınızın kesişmesi ve görüşmeye başlamaya yorumlanır. Yıllar önce çok iyi arkadaş olduğunuz kişiler size telefon ile ulaşabilirler ve yeniden bir araya gelinip hasret giderilebilir.

Kahve Falında Cep Telefonu Görmek

Şu günlerde telefon trafiğinizin oldukça fazla olacağına yorumlanır. Daha çok aranıp sorulabilirsiniz. Çalışan kişiler iş hayatında da yoğun görüşmeler yapabilirler. Birini telefon ile ikna etmeniz gerekebilir.

Kahve Falında Telefon Başında İnsan Görmek

Sizi özleyen ve haberinizi bekleyen birine yorumlanır. Eğer kalbini kırdığınız biri varsa arayıp gönlünü almanızı bekliyor olabilir. Aynı zamanda aile büyükleri de yolunuza gözüyor olabilirler ve gelecek günlerde size haber gönderebilirler. Kahve falında telefon konuşması görmek, önemli bir mesele hakkında görüşmek ve tatlıya bağlamak demektir.

Kahve Falında Telefon Teli Görmek

Hasret çekilen kimseler ile uzun sohbetlerde bulunmaya yorumlanır. Başka bir yerde yaşayan yakınlarınız ile şu günlerde sık sık telefon sohbet yapabilirsiniz. Bir yakınınız da sizinle dertleşmek için arayabilir.

Kahve tabağında telefonun anlamı, hane içerisinde hayırlı haberler almaya ve mutlu olmaya, akrabalarınız ile uzun telefon sohbetleri yapmaya yorumlanır. Bazı akrabalarınız size müjdeli haberler iletebilirler ve hayatınızdaki önemli bir gelişmeyi paylaşabilirsiniz. Eğer uzun zamandır hasret kaldığınız biri varsa o kişiden de haber gelebilir. Sizi arayarak görüşmek isteyebilir.

Kahve falında telefon ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status