Kahve Falında Tavşan Görmek

Falda tavşan görmek, bir süredir herkesten gizlediğiniz bir şey varsa artık gizlemenize gerek kalmamasına yorumlanır. Başkalarına karşı daha şeffaf olmaya başlayabilirsiniz. Kimseden bir şey gizlemek istemeyebilir, daha özgür olmaya çaba gösterilebilir. Örneğin gizli bir ilişki yürüten kimseler sevdikleri ile aşklarını artık kimseden gizlemek zorunda kalmazlar. Sizi seven insanlar ile aranızda sır kalmaz, yalan dolandan uzak durulur. Gerçekten güven duyduğunuz insanlar çoğalır. Uzun zamandır kimseyle paylaşamadığınız dertleriniz varsa da yakında dert ortağınız olacak biri hayatınıza girebilir ve bu kişi ile dertlerinizi konuşup bir çözüm bulabilirsiniz. Manevi huzur tez zamanda bulunur ve sevdikleriniz ile aranızdaki mesafeler kalkar.

Kahve falında tavşan görmek, aynı zamanda sevdiklerinizden büyük bir sürpriz ile karşılaşmak anlamına gelir. Yakın çevrenizde size hediye veren ya da sürpriz bir kutlama telaşında olan kimseler olabilir. Sevdiğiniz insan ile özel gününüz yaklaşıyorsa size sürprizi olabilir. İlişkisi olan genç kızlar sevdikleri erkekten evlilik teklifi alabilirler. Seveneler aralarında aldıkları kararları başkaları ile de paylaşmaktan çekinmezler.

Kahve Falında Beyaz Tavşan Görmek

Çok temiz bir haber alıp mutlu olmak anlamına gelir. Uzun zamandır sizden gizli güzel bir plan proje yürüten kimseler yakında size sürpriz yapabilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz müjdeli bir haber ile gelebilir. Evlenmek isteyen biri için hayırlı bir talip haberi almak anlamına gelir. Çok temiz kalpli bir eş adayı karşınıza sürpriz bir anda çıkabilir. Sizi sevecek değer verecek biri ile yollarınız kesişebilir.

Kahve Falında Tavşan Kulağı Görmek

Gelen haberlere sevinmek demektir. Bir süredir haber beklediğiniz kimseler varsa sonunda beklenen müjdeli haberi yollar. Başka bir yerden iş teklifi bekleyen kimselerin işleri hallolur. Burs bekleyenlerin bursları olur. Ya da başka önemli bir haber bekliyorsanız tez vakitte gelir ve yüzünüzde tebessüme sebep olur. Başvuru olanlar buradan yanıt beklerken başka bir yerden de bir teklif alınabilir.

Kahve Falında Tavşan Kafası Görmek

Sizinle konuşup dertleşmek isteyen birine yorumlanır. Sizden tavsiye almak isteyen biri de olabilir. İkilemde kaldığı konuda sizin fikirleriniz o kişi için önemli olabilir. Kahve falında tavşan başı görmek, aynı zamanda arkanızdan gıybetinizi yapan kimseler varsa öğrenmeye yorumlanır. Her kim dedikodu yapıyorsa ismi kulağınıza gelebilir.

Kahve Falında Tavşan ve Kalp Görmek

Uzun zamandır ayrılık yaşayan iki sevgilinin kavuşmasına ve eski sevgilinizin size geri dönmesine yorumlanır. Sevenler yeniden kavuşurlar ve ilişkiniz daha ciddi olabilir. İlişkisi olmayan birinin hayatına girecek insan ile tez vakitte nikah masasına oturabilir. İlk gördüğünüz anda evleneceğim kişi bu dediğiniz biri karşınıza çıkabilir.

Kahve Falında Tavşan ve Yılan Görmek

Hasta biri için şifa bulmak demektir. Eğer yakınlarınız arasında hasta kimseler varsa iyi haberler alınır ve şifalarına kavuşurlar. Kötü alışkanlıklarınız varsa sevdiklerinizin de vasıtası ile bu kötü alışkanlıkları yakında temelli bırakabilirsiniz.

Kahve Falında Tavşan ve Kaplumbağa Görmek

Sabrın sonunda hayaline erişmek demektir. Eğer sabrederseniz sonucu sizin için çok hayırlı  olur. Ancak çok telaşe içerisinde olursanız daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. İlerleyen günlerde kariyerinize yönelik atacağınız her adıma dikkat etmenizde fayda var.

Kahve Falında Tavşan ve Sincap Görmek

Ailesinden uzakta yaşayanlar için tüm aile fertleri ile toplanmaya yorumlanır. Aileniz ile özlem giderebilir, bir sofrada buluşabilirsiniz. Özel hayatında zor zamanlar geçiren biri ise yakında düzene koyar. Aranızdaki buzların erimesi ile de görüşmeleriniz çoğalabilir.

Kahve Falında Tavşan ve Ördek Görmek

Maddi imkanların bir anda artmasına ve çok para kazanmaya yorumlanır. Ek gelir için çaba gösterenler ek gelir elde etmeye başlayabilirler. Kazancı yetmeyenlerin maaşına zam gelebilir. Parasal sorunlar yakında aşılır. Yapılan yatırımlardan kar artar.

Kahve Falında Tavşan ve Balık Görmek

Kısmetin açık olduğuna ve isteklerin gerçekleşmesine yorumlanır. Gönlü boş biri yakında aşık olacağı kişi ile tanışabilir. Hem maddi durumu iyi hem de başarılı bir eş adayı ile tanışılabilir. İş hayatında da verimli bir döneme girilebilir.

Kahve Falında Tavşan Ve Havuç Görmek

Zinde ve sağlıklı olmaya, kendi sağlığına daha fazla önem vermeye yorumlanır. Eğer bir süredir işsiz iseniz size çok kazanç sağlayacak bir işe girebilirsiniz. Aile işi ile ilgilenenler de işlerini büyütebilirler ve verimli bir döneme girebilirler.

Kahve tabağında tavşanın anlamı, parasal anlamda elinizin rahatlamasına ve ailenize maddi destek olmaya yorumlanır. Eğer borçlarınız varsa kapatacağınız miktarda para elinize geçebilir, aileniz destek olabilir. Gizli saklı bir şey kalmaz ve güven duyduğunuz insanlar artar.

Kahve falında tavşan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status