Kahve Falında Tarak Görmek

Falda tarak görmek, sevenlerin birbirine kavuşmasına ve mutlu bir hayat sürmeye yorumlanır. Yakında tüm dert keder geride kalır. Eğer sevdikleriniz ile aranıza giren kimseler varsa aradan çekilirler. Sevgilisi ile ayrı olanlar tekrar bir araya gelirler ve mutlu olurlar. Sizin değerinizi anlayarak eski sevgiliniz geri dönebilir. Aşk hayatında sevinç artar ve sevilmenin değer görmenin mutluluğu yaşanır. Bekar iseniz mutlu bir ilişki başlar. Hayatınıza giren insan sizi çok mutlu eder. Evlenmek isteyen ancak önünde engeller olanlar bu engelleri aşarlar ve aileler tarafından sorun varsa aileler de ikan olabilir.

Kahve falında tarak görmek, yıllar önce aranızda kırgınlık olan kimselerin yeniden karşınıza çıkmasına ve barışmaya yorumlanır. Hatta aranızdaki küsme sebebini bile unutmuş olduğunuz biri olabilir. Bu kişi ile birlikte çok mutlu bir dostluk başlayabilir. Eski arkadaşlar yeniden bir araya gelirler ve eski defterler kapanır. Kırılan kalpler onarılır ve yeniden sevdikleriniz sizin yanınızda yer alırlar.

Kahve Falında Saç Fırçası Görmek

Maddi sıkıntı içerisinde olan ve çok borcu olan kimselerin borçlarından arınmalarına yorumlanır. Borçlarınız teker teker kapatma şansı elinize geçebilir, elinize toplu para geçebilir. Eğer uzun zamandır ödemelerinizi alamıyorsanız bu ödemeler geç de olsa elinize geçer ve sizi mağdur eden kimseler ile aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Kahve tabağında tarağın anlamı, kiracı olan biri için ev sahibi olmak anlamına gelir. Aileniz de ev satın alabilirler ve maddi imkanlar artar. Birikim yapanlar bu birikimlerini değerlendirme şansı elde edebilirler. İş kurmak isteyen kişiler ise yeni bir iş girişimi yaparlar. İş hayatında parlak bir dönem yaşanır.

Kahve falında tarak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status