Kahve Falında Takunya Görmek

Falda takunya görmek, bir takım problemler yüzünden işlerinizi yarıda bırakarak başınızdaki problemler ile uğraşmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bu durağan dönemde işleriniz aksayacak ve özel hayatınızdaki sorunlar ile uğraşırken diğer yönden de büyük zarara uğrayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızdaki veriminizin düşmesi, gelirinizin de azalmasına yol açabilir ve işsiz kalabilirsiniz. Maddi yönden çok zor durumda kalabilir, borç para arayışında olabilirsiniz. Parasal anlamda sıkıntılarınız sosyal yaşantınızı da etkileyecek. Özellikle eşiniz ile aranızda bir takım problemler olabilir ve taleplerini karşılamakta güçlük çekebilirsiniz.

Kahve falında takunya görmek, şu günlerde yeni bir işe başlamamak, bir süre daha beklemek demektir. Hiç aceleci davranmamalı, daha vakti olan şeyler için sabırlı olmanıza yorumlanır. Yoksa maddi ve manevi yönden zarara uğrayabilirsiniz. Planladığınız gibi her şey yolunda gitmeyebilir ve girişimlerinizden olumsuz sonuç alınabilir. Hayatınızın en zor dönemlerinden birini yaşayabilir ve bazı şeylere sıfırdan başlamak zorunda olabilirsiniz.

Kahve tabağında takunyanın anlamı, hane içerisinde genel bir mutsuzluk havası olmasıdır. Aileniz şu günlerde çok keyifsiz olabilir. Size üzülebilirler. Özellikle bazı hayallerinizin gerçek olmaması ve işlerinizin aksaması nedeniyle sizi mutsuz görmeleri sebebiyle onlar da sizin adınıza mutsuzlar. Sizin mutluluğunuzu ve bazı hayallerinize kavuşmanızı bekliyorlar.

Kahve falında takunya ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status