Kahve Falında Taksi Görmek

Falda taksi görmek, bazı sırların çok hızlı bir şekilde gün yüzüne çıkması ve herkes tarafından duyulması, bazı gizli ihtirasların saklanması gibi anlamlara gelir. Özellikle sakladığınız bazı şeyler sizi uzun süredir rahatsız ediyor olabilir. Bir şeyler gizlemek ve sevdiklerinize yalan söylemek her ne kadar stres verici olsa da, bir süre beklemeniz gerekebilir. Ancak bu sırlar başkası tarafından bu arada ifşa da edilebilir

Kahve falında taksi görmek, bazı yorumcular tarafından çok fazla hırs yaptığınıza ve bunun size zarar vereceğine yorumlanır. Aynı anda hem iş hayatında hem de kendi işlerinizde başarılı olmak isteyebilirsiniz. Birden fazla kazanç kapısı aralamak sizin için pek de kolay olmayacak. Özellikle iş hayatında beklediğiniz kadar para kazanamayabilirsiniz. Yeni işe başlayan kişiler de pek memnun olmayacaklar. Hatta işi bırakmayı düşünebilirsiniz. Falda taksi çıkması, aynı zamanda bir seyahate çıkmak demektir. Ancak bu seyahate yeni tanıştığınız bir insan ile çıkmanız gerekebilir. Bu yolculukta birbirinizi tanıyabilirsiniz. Ya da seyahat sırasında yeni birileri tanıyabilirsiniz.

Kahve tabağında taksinin anlamı, mal mülk hayallerinin bir süre daha ertelenmesi demektir. Hatta arabası olan kişiler arabalarını satmayı düşünebilirler. Ya da araba almak isteyenlerin bir süre daha beklemeleri gerekebilir. Bazı şeyler sizin hayal ettiğiniz şekilde olmayacak.

Kahve falında taksi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status